9 דברים שכל מתחילים צריכים לדעת לפני שמתחילים בשיעורי קראטה

/
/
/
199 Views

[ad_1]

להלן רשימה של 9 טיפים שכל מתחיל צריך לדעת בעת תחילת שיעורי קראטה. אם אתה יודע שהטיפים האלה נכנסים יהיה לך יותר ידע מ -95% מכלל המתחילים. כאשר אנשים מתחילים בפעם הראשונה את אימוני אומנויות הלחימה שלהם יש להם מחשבות מראש לגבי מה שהם יעשו בשיעור קרטה טיפוסי. למרות שהטיפים שאני מזכיר עשויים להשתנות מעט בין בתי הספר, אם אתה יודע מידע זה מבעוד מועד, אינך יכול לטעות!

1. אדיבות נפוצה לפנות למדריכים כאדוני, גברת או סנסאי. בכך אתה מראה שיש לך כבוד למדריך ואתה מבין את הצד המשמעת של אומנויות הלחימה. שיעורי הקראטה יעזרו לך ללמוד משמעת וכבוד כאשר אתה צובר ניסיון כאמן לחימה.

2. בית ספר לקראטה מכונה לעתים קרובות דוג’ו, דוג’אנג, בית ספר או אולם אימונים. Dojo הוא קיצור של dojang וזה פשוט אומר מקום שבו אנשים מתאספים להתאמן באומנויות הלחימה.

3. השתחוות היא סימן של כבוד הדדי כלפי אדם אחר. אמריקאים רבים מתייחסים “להשתחוות” להתכופף לרשות או שמישהו טוב מהם. זה בכלל לא המקרה באומנויות הלחימה, זה סימן הדדי של כבוד. תלוי עד כמה בית הספר מסורתי, עליך להשתחוות כאשר אתה נכנס ויוצא מאולם האימונים, כאשר אתה מתחיל ומסיים את השיעור, וכאשר אתה מדבר עם המדריך שלך. זה משתנה בהתאם לבית הספר, אל תפחדו לשאול.

4. תמיד תהיה מנומס ומכבד אחרים. זו אמורה להיות מנטרה שאתה חי על פיה בכל מקרה; עם זאת, באולם אימוני אומנויות לחימה זה חוק! איבד את האגו שלך, התייחס לאחרים כפי שאתה רוצה שיתייחסו אליך, אתה יודע, את היסודות. ברגע שאתה נכנס דרך הדלת ונכנס לדוג’ו, אתה כבר לא רופא, אמא, אבא, עורך דין, קופאית וכו ‘, אתה סטודנט.

5. צפה בשיעור לפני שנרשם כדי שתראה מה מלמדים בבית הספר. זוהי טעות נפוצה של מתחילים, הם נרשמים למקום הראשון שהם מבקרים בו רק כדי להבין שזה לא סוג האימון שהם מחפשים. אם המדריך מאוד דוחק ולא נותן לך לצפות בשיעור או לנסות בחינם, זה אמור להיות סימן. אני מבין שבתי ספר צריכים להרוויח כסף, כל עסק עושה! אם התוכנית שלך נהדרת לא תצטרך ללחוץ על אנשים להירשם!

6. יש את הגישה הנכונה- אומנויות לחימה אינן עוסקות ב”בעוט בישבן של מישהו “! שיעורי הקראטה יבנה ביטחון ויעזור לבנות דימוי עצמי. זה אימון נהדר וזה יעזור לך לרדת במשקל ולהיכנס לכושר, כל זה נכון! המטרה היא ללמוד כיצד להיות אמן לחימה חזק ואם אתה צריך להגן על עצמך אתה צריך להיות טוב בזה. הגנה על עצמך ועל משפחתך, בהחלט! אימון להתחיל קרבות ולבעוט, בכלל לא! עכשיו, שלא תבינו לא נכון, לחימה בזירה היא לא רק ניסיון נהדר, היא מאפשרת לכם לבחון את כישוריכם בפורום הנכון, לא ברחוב בשביל הכיף.

7. אתה חייב להיות פתוח ללמידה- אם אתה כבר יודע הכל למה אתה שם? סטודנטים צעירים רבים מגיעים עם הגישה שהם כבר יודעים הרבה על סמך תרגול מה שהם רואים בטלוויזיה. ייתכן שאתה יודע כמה דברים המבוססים על מחקר וזה נהדר; עם זאת, כדי להשתפר עליך להיות פתוח ללמידה. בקרוב יגיע היום שבו תבחן את הדירוג הבא שלך ויש לך מספיק זמן להראות את כישוריך.

8. עבדו קשה ותמיד עשו את המקסימום! אומנויות לחימה יעזרו לך לפרוץ את הגבולות שלך ולעשות דברים שלא חשבת שהם אפשריים. על ידי עבודה מאומצת ודחיקה של עצמך תרחיב את נפשך וגופך ותגדל כאמן לחימה. ככל שתתן יותר כך תקבל יותר בתמורה!

9. עזרו לאחרים כשאתם גדלים ומתפתחים כאמני לחימה. חלק מהלימוד ושיפור חייך הוא גם להחזיר לאחרים. אני לא מתכוון שאתה צריך להסתובב ולתקן את כולם ולדעת הכל, זו לא הנקודה. אבל אני מתכוון לעזור לאחרים להשיג את מטרותיהם, לשפר טכניקות ולהפוך לאמני לחימה טובים יותר.

[ad_2]

Source by Scott Polderman

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved