5 טיפים להשיג נעלי איגרוף שידפקו אותך

/
/
/
227 Views

[ad_1]

מתאגרפים יודעים את החשיבות של כניסה לזירה עם הציוד הנכון. בעוד שלכפפות האיגרוף יש עדיפות עליונה, נעלי אגרוף הן הבאות שכדאי לשים אליהן לב. למי מכם שאינכם מודעים לכך, נעלי אגרוף מעוצבות עם תכונות מיוחדות. אלה כוללים ריפוד לרגליים, תומכי קרסול ותחתונים מרקמים לשיפור הביצועים וגם הפחתת הסיכון לפציעה במהלך התקפים.

אם אתה יוצא לשוק לרכוש זוג נעלי אגרוף למשחק הבא שלך, הנה רשימה של ההיבטים שיש לקחת בחשבון.

1. חומר –

הבחירות החומריות חשובות מכיוון שהן משפיעות על רמת הנוחות, המשקל ועמידות הנעל. החומר הנפוץ ביותר הוא זמש ועור לעליונות. כיום, יצרני הנעליים מוסיפים גם שכבת בד רשת. שני החומרים הללו קלים במיוחד ונושמים. נסה את הנעל לפני שאתה קונה כדי להבין עד כמה היא מרגישה כבדה. אתה לא רוצה שנעלי האיגרוף שלך יהוו מכשול במהלך משחק מכריע

2. גודל והתאמה –

הגודל בהחלט משנה אם אתה מסתכל על נוחות מירבית ורמת הביצועים הגבוהה ביותר. נעלי האיגרוף שלך צריכות להתאים צמודות אך לא צריכות להיות כה הדוקות עד שזה גורם לנשיכות נעליים. נעלי אגרוף נוטות להיות צרות יותר מאשר נעלי רחוב רגילות; מכאן שאנשים עם רגליים רחבות יותר בודקים את הגודל וההתאמה. רוכסנים ושרוכים עשויים להשפיע גם על רמת הנוחות במיוחד אם הם פוגעים בכף הרגל.

הנעל לא רק צריכה להתאים כראוי, אלא גם להציע תמיכה מיטבית. הסוליה צריכה להיות מרופדת היטב מכיוון שהמשחקים כוללים מהלכי קפיצה רציפים. וודא שיש מספיק ריפוד סביב אמצע הסוליה. אתה תמיד יכול להוסיף מוסיף לתמיכה נוספת בקשת; עם זאת, ישנם כללים נגד השימוש בו במדינות נבחרות למשחקים מקצועיים. הסוליה החיצונית עשויה בדרך כלל מגומי כדי לאפשר עבודת רגליים נוזלית ללא חשש מהחלקה או סיבוב. סוליה בעלת מרקם מעט מעניקה לך אחיזה ואחיזה טובה בעת שינוי כיוון.

3. צורה –

כשמדברים על הצורה, קיימת הבחנה רחבה בין נעלי אגרוף גבוהות ונמוכות. לכל אחד יש את היתרונות שלו. נעל אגרוף עליונה נמוכה פוגעת ממש מתחת לקרסול בעוד נעלי ספורט גבוהות משתרעות מעל הקרסול של הלובש. הנעליים הנמוכות נוחות ללבישה ומשפרות את המהירות, אך הן אינן מציעות תמיכה בקרסול שצריך למשחק האיגרוף. זה מקטין את הסיכון לפציעות בקרסול על ידי מניעת פיתולי קרסול. הגזרה הנכונה, גבוהה או נמוכה, שונה מהמתאגרף למתאגרף. זה תלוי איך אתה משחק את המשחק שלך. האם אתה צריך מהירות או תמיכה?

4. תראה –

נעלי אגרוף נועדו להיות פונקציונליות, אך אין כמו להשיג זוג שמשלב מראה טוב עם ביצועים גבוהים. יש מגוון גדול לבחירה; הם זמינים בגוונים עדינים עבור אלה שאוהבים לשמור אותו מושתק, כמו גם סגנונות נוצצים וצבעים בהירים עבור מתאגרפים שאוהבים להביא סטייל לזירה.

5. נעלי אגרוף, לא היאבקות –

נעלי אגרוף והיאבקות אינן זהות. אם זו הפעם הראשונה שאתה קונה נעלי אגרוף, פנה לספק ספורט אמין שיוכל לעזור לך לראות את ההבדל ולבחור נכון.

[ad_2]

Source by Darin Hager

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved