שבע המיומנויות הבסיסיות של היאבקות – מבוא

/
/
/
213 Views

[ad_1]

היאבקות, ענף הספורט הוותיק והמאתגר ביותר של האדם, יכולה להתחקות אחר ההיסטוריה שלו 5,000 שנה אחורה. כתובות על קירות הקברים בבני חסן שבמצרים, מראות תמרונים זהים לאלו הנהוגים בכל חדר היאבקות כיום.

מאמר זה מתאר את שבע מיומנויות בסיסיות כפי שתואר על ידי צוות ההדרכה הלאומי של ארה”ב היאבקות.

כחבר בצוות המאמנים הלאומי של היאבקות בארצות הברית, הייתה לי הזכות להציג את שבע המיומנויות הבסיסיות במחנות ההתפתחות הלאומיים בארצות הברית, במרפאות ובמחנות אימונים של חברי צוות.

עם כישורים אלה כבסיס, ספורטאי מותנה ומוכן נפשית יכול להגיע לרמה של אַלוּף. הם יעזרו למתאבק למצות את מלוא הפוטנציאל שלו. בכל המאמצים הספורטיביים, שליטה ויישום יסודות אלה יניבו מצוינות תחרותית.

שבע המיומנויות הבסיסיות כוללות:

עמדה

תְנוּעָה

שינוי רמות

חֲדִירָה

הֲרָמָה

צעד אחורה

קשת אחורית

מיומנויות בסיסיות אלה מספקות מיומנויות ביו-מכניות טובות הדרושות להשגת כשירות ומיומנות בכל רמות ההיאבקות. כמאמן חיוני שתלמד את יסודות המיומנויות הללו ותפתח תקשורת מיומנת שתאפשר לך לאמן את המתאבקים שלך מדי יום באמצעות אוצר מילים עקבי המבטא כישורים בסיסיים אלה. עליך לאמן את הספורטאים שלך בצורה כה עקבית שהם יבינו כאשר אתה אומר להם שהם צריכים לשפר את עמדתם הם יידעו למה אתה מתכוון. אם אתה אומר להם שהם צריכים לשנות את הרמה שלהם או ליצור תנועה במהלך משחק הם יבינו בבירור מה אתה אומר להם לעשות. על ידי אימוץ אוצר מילים כל כך בסיסי, תוכל לקחת את המתאבקים ואת התוכנית שלך לרמת אליפות זו.

הכרחי שכל המתאבקים יבינו בבירור מה דורשת כל מיומנות ושהם יכללו אותם ברפרטואר הטכניקה והמערכת שלהם. לא משנה איזה תמרון מבוצע, אחת או יותר משבע מיומנויות הבסיס יהיו חיוניות להשלמת המהלך בהצלחה.

במאמר הבא אדון במיומנות הראשונה המכונה עמדה.

המאמן הטפילד

[ad_2]

Source by Ron Hatfield

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved