רעיונות שיווק של טאקוונדו למורים חדשים

/
/
/
189 Views

[ad_1]

גם אחרי שני עשורים של לימוד אומנויות לחימה קוריאניות, אני עדיין זוכר איך היה לפגוע ברעיונות שיווק טובים של טאקוונדו. אם אתה מדריך חדש שקורא מאמר זה, אני חושד שמצאת בחיפוש אחר רעיונות בגוגל מכיוון שאתה באותה סירה. ומכיוון שאני יודע איך זה להיות בעל בית ספר חדש עם מעט או לא יודע איך להשיג תלמידים חדשים, אני מזדהה עם מצוקתך ושמח לשתף אותך בכמה עצות.

בתור התחלה, עליך להבין שהשוק שלך כמורה לאמנויות לחימה קוריאניות הולך להיות שונה מבית ספר לאמנויות לחימה מעורבות. למרות זאת, תהיה גם חפיפה מסוימת בין שוק היעד שלך לבין שוק היעד של בית הספר MMA בהמשך הרחוב. הסיבה? שוק היעד שלך הוא משפחות וילדים, ובעלי בתי ספר מסוג MMA מבינים במהירות ששם אפשר למצוא את ההכנסה היציבה.

היתרון השיווקי שלך כמדריך טאקוונדו

עם זאת, אל תתנו לזה להפחיד אתכם, כי יש לכם יתרון גדול על פני הרבה חדרי כושר MMA. היתרון הזה הוא התדמית שלך. תחשוב על זה – ל- MMA יש דימוי ותרבות שליליים ביותר, בעוד שלטאקוונדו ולקראטה יש דימוי ותרבות מאוד חיוביים בהשוואה. אם היית הורה, היכן היית מעדיף שילדך יתאמן?

  • בבית ספר בטאקוונדו שבו המבוגרים והמדריכים היו נקיים ומכובדים, שבהם לא הותרה התנהגות קללה או ממושמעת, ושם מערכת הערכים מבוססת על ערכים כמו כבוד, משמעת, נימוס וכבוד –
  • או בחדר כושר MMA, בו רבים מהמבוגרים והמדריכים מקועקעים ומחוספסים, שבהם השפה יכולה לפעמים להיות רופפת, והסביבה אינה ממושמעת ומערכת הערכים מבוססת על “רק החזקים שורדים –

זו אפילו לא שאלה של רוב ההורים; זה, אם הם יודעים את ההבדל בין אומנויות לחימה מסורתיות לאומנויות לחימה מעורבות. אז העצה הראשונה שלי אליכם היא שאתם הדגיש את ההבדל הזה בכל הפרסומת והשיווק שלך. המקום הטוב ביותר להדגיש ולהתנגד לתוכניות שלך לבתי ספר אחרים נמצא באתר שלך, מה שמביא אותי לטיפ הבא שלי …

וודא שאתר אומנויות הלחימה שלך מקצועי ומיועד לקבל לידים

למרות שסוג השיווק שאנו מבצעים כבעלי בתי ספר לאומנויות לחימה הוא שיווק ישיר, רוב המכירות שלנו עוקבות אחר תהליך מכירה דו-שלבי או אפילו שלושה שלבים. כלומר, אנו משתמשים בשיווק לא מקוון או מקוון כדי לקבל הפניה (מישהו שמתקשר או שמשאיר את פרטי ההתקשרות שלו דרך האתר שלנו כדי שנוכל להתקשר אליהם), ובשלב זה אנו עוקבים אחר ההובלה כדי לקבוע פגישה עבור איזשהו שיעור היכרות. לאחר מכן, מטרתנו היא לרשום את אותו תלמיד במהלך השיעור הראשוני או לאחריו.

לידים הם נשמת הנפש של בית הספר שלך בטאקוונדו. וגם, אתר האינטרנט שלך הוא חתיכת הסימן של אסטרטגיית השיווק שלך בטאיקוונדו. לכן, עליך לוודא שהאתר שלך הוא –

  • למראה מקצועי (כך שהוא יוצר את הרושם הטוב ביותר האפשרי)
  • כתוב היטב (כך שתמיר אחוז גבוה ממבקרי האתר שלך ללידים)
  • ומעוצב היטב מבחינת שיווק ישיר (שוב, כך שאחוזי ההמרה שלך גבוהים)

בנוסף, כדי לאסוף לידים באתר שלך צריך כוללים טופס לכידת עופרת כלשהי. טופס זה הוא בדרך כלל סוג של טופס יצירת קשר או יישומון הרשמה לניוזלטר. מומלץ שיהיה לך טופס כזה איפשהו ליד החלק העליון וגם בתחתית כל דף מכירה באתר שלך, כמו גם בדף “צור איתנו קשר”.

לרוב בעלי העסקים הקטנים אין את הכישורים הטכניים והיצירתיים ליצירת אתר כזה. מסיבה זו, כדאי שתזמין איש מקצוע שיעצב את האתר שלך ויכתוב את עותק המכירות שלך. אבל, אפילו האתר הטוב ביותר לא יעשה לך טוב בלי תנועה, מה שמביא אותי לטיפ השיווק הבא שלי בבית הספר בטאיקוונדו.

כל השיווק האחר שלך צריך להביא תנועה לאתר שלך

לבסוף, כל השיווק האחר שלך צריך להיות למטרת הגברת תנועה לאתר שלך, כך שתוכל ללכוד את ההובלה. זכור, המטרה שלך היא ללכוד את ההובלה כך שתוכל לעקוב אחריהן. לא יועיל לך אם מישהו יראה את המודעה שלך, יגיד, “זה נחמד, אני חושב שאני אתקשר אחר כך”, ואז הם שוכחים להתקשר. כשזה קורה, פשוט איבדת את הלקוח הזה.

אתר האינטרנט שלך הוא המדיום הטוב ביותר הזמין כיום ללכידת לידים לבית הספר שלך בטאקוונדו. לכן, כל השיווק האחר שלך צריך להיות מתוכנן להעביר תלמידים פוטנציאליים לאתר שלך, שם הם יכולים להירשם לקורס היכרות או שיעור חינם. זו הדרך הטובה ביותר למלא את בית הספר שלך בתלמידים חדשים.

[ad_2]

Source by Michael D. Massie

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved