קראטה מתוח מדי להגנה עצמית!

/
/
/
245 Views

[ad_1]

כמתרגל קראטה מזה זמן מה, הייתי לא פעם לחוץ להירגע, כאשר אתה עושה את הטכניקות שלך אתה מתוח מדי.

מקסימום הפעולות צריך להיות להירגע באופן טבעי מבלי למתוח את גופך. ההדים של אותן פקודות בסיסיות ניתן לשמוע בקראטה דוז’ו ברחבי הארץ. אכן, עשה זאת מאז שהומנת לראשונה אמנות היד הריקה שלנו. אז למה זה נראה כל כך חדש עבור סטודנטים רבים שמתרגלים כיום?

תן לי להסביר בקצרה, אומנויות לחימה מזמן השתמשו בדרך נינוחה זו של תנועות, אך עם השנים ופיתוח טכניקות הספורט המודרניות לקראטה, הצורך בפיתוח כוח השריר הופך פופולרי יותר ויותר כאשר אנשים רצו לשפר את כוח גופם במהירות.

אז באופן טבעי, שינויים היו בלתי נמנעים באופן בו אנשים התאמנו. עם זאת, תוך התחזקות ובניית שרירים, דבר שאינו דבר רע בפני עצמו, הוא אכן משאיר את עצמו פתוח לפגיעה אפשרית של המשתתף. גב, גפיים תחתונות ומפרקים נוטים ביותר לפציעה.

למרבה הצער, אימון משקולות יכול לאלץ את הגוף להימתח במיוחד אם אתה מנסה להרים משקל כבד מאוד. מתח רב מדי בגוף עלול להזיק לבריאות הכללית שלך ולכן, להניב פרודוקטיביות בכל הנוגע לאימוני הקרטה שלך.

כאחד הדיירים באומנויות הלחימה ובקרטה בפרט הוא לפתח ולשמור על גוף בריא עד לגיל מבוגר כך שתוכל להמשיך להתאמן ולחיות חיים ארוכים. עם זאת, תוכל להבחין בכך שלמידה להשתמש בגוף באופן טבעי יותר בצורה נינוחה במהלך האימון הופכת פתאום לקשה יותר. אם כאימון חינם לקרטה שלך אימנת משקולות אשר בהגדרה מחייבת אותך להימתח כשאתה מנסה את ההרמה הכבדה באמצעות המשקל והבר.

אתה מבין, יותר מדי מתח בגוף שלך יכול לגרום לפציעה בעצמך בזמן האימון. אולם עם זאת, אין סיבה ששיטות אימון מודרניות לחיזוק הגוף והקראטה לא יכולות לעבוד ביחד.

זה נכון, השרירים המתוחים אינם מגיעים מאימון משקולות בפני עצמם, ואני מבינה שזה עשוי לסתור את מה שאמרתי בעבר, אך הנקודה החשובה כאן היא שימוש לא נכון בגוף במהלך האימון עלול לגרום לפציעות. לכן, חשוב ביותר ללמוד שיטות אימון נכונות בשילוב עם הבנה כיצד הגוף שלך עובד.

נראה שכאשר תלמיד מזרח או מערב מנסה לבצע טכניקות קראטה הם מתרגשים עד כדי כך שהם שוכחים להרפות את שריריהם תוך כדי ביצוע המהלך האמור. אתה מבין, הבעיה היא שאם אתה מנסה לנסות טכניקה כשהגוף שלך מתוח, תשלם את המחיר במהירות שבה אתה עושה את אותה הטכניקה. מה שאני מתכוון לזה בקצרה הוא שאם אתה מנסה כוח כל הזמן השרירים שלך יהיו מתוחים כל הזמן, עליך ללמוד להרפות את השרירים ולהשתמש באנרגיה הטבעית שלך כדי להכניס יותר כוח לטכניקה שלך.

כמו כן תגלו שאינכם מצליחים להשיג מהירות בטכניקה שלכם בגלל עודף המתח הזה בגופכם. חשוב מכך, חוסר מהירות יכול להיות ההבדל בין ניצחון או תבוסה בתחרות או ברחוב שבו, אגב, לא תקבל הזדמנות שנייה.

על מנת לעשות קראטה טובה עליך לנסות להשתמש ברך וקשה כראוי, ולנסות תמיד להימנע מטכניקות ממהרות ושרירים מתוחים. תסתכל כמה מאסטרי קרטה מבוגרים יותר עושים את הקאטה שלהם וטכניקות אחרות וראה עד כמה הם רגועים בזמן ביצועם. מדוע אתה חושב שלמאמני קראטה של ​​אומני אומנויות לחימה ישנים או אחרים לא נראה שיש להם שרירים בולטים גדולים אלא שרירים דקים, רזים ובכלל לא מסגרת גדולה? על זה כל המאמר הזה, אז אני מקווה שהתשובה מדברת בעד עצמה.

בכל מקרה, חזרה לנושא ביד, הבנת הקראטה חשובה לפיתוח הטכניקה, הצליל, העיתוי הנכון בשילוב השימוש הנכון והטבעי בגופך. אני חושש שאין קיצורי דרך ללמוד כל זה רק לתרגל, לתרגל, לתרגל. כל האמור לעיל, כמו גם הכוח מגיע מהמון המון אימונים קשים וטובים. ברוב המקרים, במיוחד כשמדובר בנשים, הן אינן צריכות אימון משקולות כדי להיות חזקות מספיק כדי להתמודד עם גברים במהלך האימון. כאישה אם את מתאמנת לגוף בריא ונהנית מקראטה, אז זה כל מה שחשוב.

כל התלמידים צריכים לנסות לזכור, אחת המטרות העיקריות שלך בקראטה ואחת הסיבות לכך שהתחלת להתאמן מלכתחילה היא העובדה הפשוטה, לשמור על התלהבות באמנות שבחרת, כך שתוכל להתאמן לאורך זמן רב. ואולי אפילו בסופו של דבר ללמד ולהעביר ידע שנלמד למתחילים אחרים מתישהו בעתיד, בדיוק כמו שהמדריך שלך גם עשה.

רק זכור שכדי להפוך לטוב יהיה עליך לתרגל כל יום כדי לשמור על המפרקים הרופפים ועל גופך גמיש, להירגע ולנסות לא למתוח את גופך יותר מדי אם תוכל, לנשום ממש מתחת לחיל הים, המרכז של הגוף שלך לא מהחזה.

הרפיה של השרירים ולמידת השימוש באנרגיה הטבעית שלך יחד עם נשימה נכונה חשובה מאוד ואחד העקרונות המכוננים בכל הנוגע לאימוני קראטה. למידה זו תעצים את חיי היומיום שלך ואת אימוני הקראטה, כי ללא נשימה אין חיים. רואה את הנקודה שלי?

מחשבה אחרונה שעוברת, קראטה היא אמנות וצריך לתרגל אותה ככזו. אם תלמד את הנקודות החיוניות ותתאמן באופן קבוע עם כלי הגוף שלך יהיה לך קראטה יעיל, ביטחון עצמי וכוח. אתה לא צריך לנסות להיות כל כוח השרירים. נאמר מספיק.

להישאר בטוח,

באז קאמפיון.

[ad_2]

Source by Buzz Campion

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved