פוטנציאל ההגנה העצמית של קוקונטו קראטה

/
/
/
200 Views

[ad_1]

אם אתה הולך להסתכל על עולם הקרטה של ​​קוקונדו, סביר להניח שתתפתה לחקור גם את ג’וקידו ג’וג’יטסו. כפי שאתה עומד לגלות, ג’וקידו ג’וג’יטסו הוא סגנון האחות של קוקונדו, שמתורגם בערך ל”דרך העבר וההווה “.

עם זאת, לעת עתה, נתמקד כולו בקרטה של ​​קוקונדו. זוהי אחת מצורות הקראטה האימתניות ביותר הנהוגות כיום בעולם. כשמסתכלים על העולם וההיסטוריה של הקראטה, זה בלתי נמנע שבסופו של דבר תלמד על קוקונדו. אפילו הבנה בסיסית של סגנון זה יכולה לתת לך בסיס איתן לעולם הקראטה בכללותו.

היסטוריה ורקע

ראוי לציין כי ג’וקידו ג’וג’יטסו הוקם בשנת 1959. רק בשנת 1970 הוקמה גישת הקוקונדו לקראטה. תגלו ששני הסגנונות נלמדים בכל רחבי העולם. עם זאת, שני הסגנונות נמצאים בעיקר בארה”ב. מספר גדול של יוצאי דג’ו המציעים הדרכה באזורים אלה ניתן למצוא ברחבי דרום ווינדזור, קונטיקט.

שני הסגנונות נופלים תחת הגנת איגוד הקוקונדו הבינלאומי. כל מדריך בתחומים אלה שאתה עומד להיתקל בו יהיה מחובר ישירות בדרך כלשהי לארגון זה. ה- IKA נשאר הישות הגלובלית המובהקת בנושא קוקונדו.

הן לקוקונדו והן לג’וקידו ג’וג’יטסו יש מקורות שניתן לייחסם למייסד יחיד. פול אראל הקים את הקראטה של ​​קוקונדו בשנת 1970, לאחר שבילה את השנים לפני כן בהוראה, כמו גם למד מכמה ממוחות אומנויות הלחימה הטובות ביותר בעולם כולו. עד שארל קבע את עקרונות הקרטה של ​​קוקונדו בשנת 1970, הוא כבר יצר מוניטין מרשים כאחד ממדריכי אומנויות הלחימה האימתניים ביותר בהיסטוריה האחרונה.

למרות שארל עבר מאז, קראטה קוקונדו ממשיך לשמור על הפופולריות בצפון אמריקה וברחבי העולם.

שלושה עקרונות משמשים להגדרת קראטה של ​​קוקונדו, כמו גם ג’וקידו ג’וג’יטסו. עקרונות אלה הם ג’ושין, קוזושי ושורין-ג’י. ראוי גם לציין שקוקונדו היא מערכת סגורה של קראטה. המשמעות היא שתלמיד המעוניין להתאמן בקוקונדו ירצה לזכור כי לא יורשו להם להתאמן עם כל צורה אחרת של אומנויות לחימה.

בשורה התחתונה

במהלך העשורים האחרונים, קוקונדו התבססה בארה”ב ובמקומות אחרים.

בעמידה מאוחדת אנו אורזים אגרוף.

[ad_2]

Source by Al Bargen

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved