סקירת מוצר של מוסף הירוקים האתלטיים

/
/
/
219 Views

[ad_1]

ספורטאים ואנשים עם סגנון חיים פעיל, או שהם רציניים בנוגע לבריאותם, זקוקים לכמות תזונה טובה כדי לייעל את הביצועים שלהם. תוספים מסוימים כמו קריאטין ושמן דגים נחוצים לספורטאים בכמויות גדולות יותר מכפי שאנשים אחרים זקוקים להם. הירוקים הם תוסף חשוב נוסף שלרוב מתעלמים ממנו, או לפחות אינו זוכה לאותה תשומת לב.

זהו קוקטייל סופרפוד

Athletic Greens היא אבקת ירוקים שהוצאה במיוחד לשימוש ספורטאים ואנשים שמוכנים להשקיע בבריאותם. הוא מציע קוקטייל פרימיום על, עם רשימת מרכיבים מאוזנת המכילה את רוב מה שהספורטאים צריכים לצורך ביצועי שיא. משקאות ירוקים רבים אינם טעימים במיוחד, אך בתוספת זו הוסיפו לתערובת מספר פירות, ירקות, וניל וסטיביה. כתוצאה מכך יש טעם מאוד חלק ומתוק מעט שיתאים לרוב האנשים.

מנה אחת נותנת את הערך היומי המלא של רוב הויטמינים

האריזה על המיכל אכן טוענת שלא מוסיפים תערובת ממתיקים לתערובת, אך סטיביה, אם כי בהחלט תמצית צמחים, משמשת גם במזונות ומשקאות רבים אחרים כממתיק. שאר המרכיבים ב- Athletic Greens מספקים שילוב מולטי ויטמין ומולטי מינרלים מלא, שיחד עם תוסף הירוקים, יספקו לספורטאים את כל הדרוש להם לביצועי הון. מנה אחת של ירוקים אתלטיים תעניק לספורטאי את המינון היומי הנדרש של אבץ, כמעט כל דרישת הויטמין A היומית, יחד עם השלמה המלאה של ויטמין C, E וביוטין, כמו גם מבחר הנדרש של ויטמינים מסוג B. מנה יחידה זו כוללת גם 160 אחוזים מהנדרש היומיומי של ויטמין B6 וכ -500 אחוז מוויטמין B12 שכולם צריכים לבריאות המוח. לעיתים קרובות קשה לקבל מספיק ויטמין B12 בתזונה הטבעונית, ולכן גרין אתלטיק הוא משקה שיהווה בחירה ראשונה של תוסף לכל ספורטאי שהוא טבעוני.

קטעים שונים

כל המרכיבים הללו מתקבלים ממקורות וממאכלים שונים. רובם מגיעים ממגוון ירקות, פטריות ומגוון רחב של עשבי תיבול ותמציות צמחים, וכולם נבחרו בקפידה ונבדקו ביסודיות. כל אלה מצוינים לבניית חסינות g וכן להגברת רמות האנרגיה. מרכיבים אלה מחולקים לארבעה מרכיבים שונים.

1. החלק הראשון של הרשימה מכיל את כל מזונות העל המוכרים. אלה כוללים את עשבי התיבול והירוקים המשולבים בחומרים המזינים והבסיסיות שלהם. אלקליות היא הכרחית לכל הספורטאים כדי לשמור על ה- Ph של גופם, במיוחד אותם ספורטאים שמזניחים לאכול מספיק ירקות ירוקים בתזונה הרגילה שלהם. קבוצת Superfoods כוללת תוספי מזון כמו ספירולינה, דשא חיטה וכלורלה, ואלמנטים אלה מהווים את עיקר המשקה של אתלטיקס גרין.

2. החלק השני של המרכיבים החשובים כולל מספר נוגדי חמצון ואף יותר צמחי מרפא. זוהי קבוצת המזינים השנייה בגודלה באבקה. בין אלמנטים אחרים, האבקה מכילה את הביופלבונואידים הדרים נוגדי חמצון חיוניים, מעט חלבון אפונה ו- CoQ-10.

3. קבוצת פטריות, עם ריישי וגם שיטאקה, כלולות במרכיב השלישי. אלה, יחד עם אנזימי עיכול אחרים, מסייעים לעיכול ולספיגה מהירים של כל החומרים המזינים.

4. החלק האחרון מכיל מבחר של הפרוביוטיקה החשובה. ירוקים אתלטיים מהווים מקור מצוין לפרוביוטים החשובים הידועים lactobacillus acidophilus ו- bifidobacterium bifidum. מיקרופלורה אלה אינם מכילים חלב, אך האסידופילוס עשוי לסייע גם לאנשים רגישים ללקטוז בניהול העיכול של הלקטוז. ההתפתחות הטבעית של המיקרופלורה כבר במעיים, נעזרת בהכללה בקטע מזונות העל של הפרוקטוליגוסכריד הפרוביוטי. זה יפתח תופעות לוואי חיוביות רבות לבריאות הכללית של הספורטאים.

מומלץ שתי מנות ביום

יצרני גרין אתלטיק ממליצים לספורטאים לקחת שתי מנות ביום. סקירת מוצרים של אבקת ירוק אתלטיקס מובילה למסקנה כי זהו אחד המזון המלא, הירוקים ותוספי הויטמינים בשוק, כזה שבוודאי יסייע לבריאות העיכול ויעזור לייצר את האנרגיה שכל ספורטאי צריך, ללא ספק אתרי גרין אחד הטובים בשוק, אך הוא גם די יקר. אולם רוב האנשים, ספורטאים או לא, מסכימים שזה שווה את המחיר ויכול להיחשב כביטוח חיים. שתי המנות ביום של הירוקים האתלטיים עוזרות להם להגיע לביצועי שיא.

[ad_2]

Source by Sean C Lubbe

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved