מקור מסלול השטח

/
/
/
200 Views

[ad_1]

מסלול שדה ידוע בכינויו אתלטיקה. ניתן לחלק את אירועי מסלול השדה לשלוש קטגוריות כגון ריצה, קפיצה וזריקת אירועים. מקור מסלול השטח התחיל עוד בשנת 776 לפני הספירה, ביוון. תחרויות אתלטיות התקיימו באופן קבוע באיחוד עם פסטיבלים דתיים. האירועים נערכו לגברים בלבד והנשים לא הורשו להשתתף בו. זה נמשך מאות שנים רבות, אך ההתפתחות האמיתית החלה באנגליה במהלך המאה ה -19. סטודנטים רבים מבתי ספר ומאוניברסיטאות נתנו את המומנטום למסלול.

מקורו של מסלול השטח שהתחיל ביוון, הוא ענף ספורט אינדיבידואלי. משנת 776 לפני הספירה, אירועי הספורט התקיימו באולימפיה אחת לארבע שנים וזה בוצע במשך כמעט 12 מאות שנים. אירועי המסלול והמגרש כללו את מירוצי הארועים והשלוש רגליים כגון כידון, קפיצה לרוחק, היאבקות, אגרוף וכו ‘. תחילת המאה ה -19 האצה באמת את האירועים בצרפת, גרמניה ובריטניה. על פי הדיווחים, מסלול השדה בארצות הברית החל משנת 1860. איגוד האתלטיקה החובבנית בשנת 1888 ערך את מירוצי הבין-מכללות הראשונים ומאז מסלול השטח הוא אחד מענפי הספורט התיכוניים הפופולריים ביותר בארצות הברית. בכל שנה אלפי תלמידי תיכון החלו להשתתף באירועי מסלול ושדה.

כללי אירועי מסלול ושדה בימינו המודרניים שונים בתכלית מימי קדם. רוח המשחק זהה וכל אירוע התפתח לפופולריות עם התקדמות הימים. הנושא היחיד שנותר היה מעמדם של הספורטאים מכיוון שאירוע מסלול נחשב לספורט במשרה חלקית והמשתתפים לא הורשו לקבל כסף או פרסים כספיים. הספורטאים אף נאסרו לכל החיים. למרות שהכללים השתנו זמן קצר לאחר מכן ואירוע המסלול והשטח קיבל מראה מודרני מקצועי.

מקורו של אירוע מסלול ושדה באולימפיאדה המודרנית החל בשנת 1896. לאט ובהתמדה מסלול שדה הפך לספורט בינלאומי ובשנת 1913 הוקמה התאחדות האתלטיקה הבינלאומית לחובבנים (IAAF) שכללה חברים מ -16 מדינות. ה- IAAF קבע את הכללים הסטנדרטיים לענף הספורט ועד מהרה השתנה מהלך הספורט לחלוטין. במהרה החלה בניית האצטדיונים הנהדרים והשיא העולמי החשוב אושר בשנת 1913.

כיום יש לספורטאים אפשרויות רבות להשתתף באירועי מסלול ושדה. יש לך את האפשרות להשתתף באירועי מסלול כמו ריצות ריצות, ריצות למרחקים ארוכים, משוכות, ממסרים וכו ‘. הבחירה של זריקת כידון, כדורי זריקה, זריקת פטיש וזריקות דיסקוס העריצו אתלטים רבים. האירועים כגון קפיצה לגובה, קפיצה לרוחק, קפיצה במוט, קפיצה משולשת וכו ‘הוסיפו עוד התרגשות לאירוע.

[ad_2]

Source by Candis Reade

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved