מין פטריות: היאבקות להנאה חושנית

/
/
/
198 Views

[ad_1]

מגוון הפטישים המיניים הוא נרחב וכולל משהו כמעט לכל טעם. אחד מפטישי המין הפופולריים יותר כרוך בהיאבקות, כצופה או כספורט משתתף. גברים שנהנים מהפטיש המסוים הזה אולי יצטרכו לנקוט בצעדים מתאימים לטיפול בפין כשהם עוסקים בו, אבל זה יכול לספק ריגוש ארוטי שווה עבור רבים.

הערעור

למעשה די קל להבין מדוע להיאבקות יש משיכה חושנית לגברים רבים. אחרי הכל, הפעילות כוללת משתתפים שבדרך כלל לובשים מעט בגדים או, לחילופין, בגדים צמודים; בכל מקרה, גופם מוצג באופן בולט. המאמץ בהיאבקות יוצר זיעה ורטינה, אשר מחקה את התחושה שגברים רבים נתקלים בהם במהלך תרגילים מיניים קפדניים. וגופם של המשתתפים מתפתל ומתפתל באופן שמתואר בקלות כמיני.

בעוד גברים רבים צופים בהיאבקות, זכר או נקבה, פשוט בשביל הכיף לצפות באירוע ספורט מהשורה הראשונה, רבים גם נהנים מהעוררות שצפייה כזו יוצרת. ולמרות שגברים רבים שמשתתפים בהיאבקות עושים זאת ללא עניין מיני לחלוטין, חלק אחרים מוצאים שמגע הגוף הקרוב אכן מוביל להתרגשות עזה.

הפטיש

קשה להגדיר מתי עניין הופך לפטיש; עם זאת, נראה הגיוני שאם גבר צופה או משתתף בהיאבקות בעיקר בגלל שזה גורם לו להרגיש מעורב מינית, הוא מתרפק על פטיש מבוסס היאבקות.

אין בכך כל פסול, בתנאי שהנסיבות הן כאלה שכל פעולות שהוא נוקט במונחים של עיסוק מיני מתרחשות במסגרת מתאימה בהסכמה. יש הרבה כאלה.

מצבים

לדוגמה, לפעמים גבר עשוי לשלם כדי להיאבק עם אדם אחר, מתוך הבנה מפורשת שהוא הולך להתרגש מינית על ידי כך ועלול לפעול לפי ההתרגשות הזו. באופן דומה, גבר יכול גם לבחור לשלם כדי לראות שני אנשים אחרים מתאבקים, מתוך הבנה שהוא מתכוון לאונן בזמן שהוא צופה. בכל מקרה, המתאבקים עשויים להיות לבוש או לא, תלוי בסידור שנעשה מראש.

כמובן, פעמים רבות שני בני זוג עשויים להשתתף בהיאבקות חושנית בעצמם, כחלק מההתעלסות שלהם. במקרים כאלה, השותפים צריכים להציב גבולות לגבי מה מקובל ומה לא.

בין הדרכים שבהן ניתן לשלב היאבקות בזמן המשחק המיני של בני זוג:

– היאבקות בעירום. שני המשתתפים עירומים – ואולי משומנים היטב לתוספת מגע חושני. הם עוסקים בניסיונות “להצמיד” את השני למזרן. לאחר מכן המנצח יקבע את השלב הבא, כגון מין אוראלי לעומת יחסי מין, או אולי באיזו עמדה ישתמשו בני הזוג.

– היאבקות רצועות. השותפים מתחילים בלבוש ומסירים את בגדי היריב כשהם נאבקים.

– היאבקות צופים. אחד מבני הזוג מתבונן ומענג את עצמו כשהשני (כשהוא עירום) נאבק ביריב דמיוני. חלקם עשויים לרצות להחליף אדם אמיתי ביריב הדמיוני.

יש הרבה וריאציות אחרות, כמובן. מה שחיוני הוא שהמשתתפים יהיו זהירים; להיכנס יותר מדי לפעילות עלול לגרום לפציעה מסוימת.

גם ללא פציעה, גברים רבים עלולים למצוא עצמם מסיימים התקף של היאבקות עם איבר מין כואב (אם מאוד שמח). עיסוק בפטישים מיניים עם מרכיב פיזי מחייב גבר להשתמש במחלקה ראשונה קרם בריאות הפין (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man1 Man) באופן קבוע. כאבי פין מכל סוג מטופלים על ידי קרם הכולל קרמי לחות איכותיים כמו חמאת שיאה וויטמין E, כמו גם נוגד חמצון חזק כמו חומצה אלפא ליפואית. כמו כן, מומלץ למצוא קרם עם ויטמין C, הדרוש לייצור קולגן טוב ומוצקות הפין.

[ad_2]

Source by John Dugan

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved