מהלכי היאבקות פולקסטייל

/
/
/
212 Views

[ad_1]

מה הם מהלכי היאבקות פולקסטייל?

ישנם שלושה סוגים של היאבקות. סוג ההיאבקות הראשון הוא פולקסטייל. זה ידוע גם בשם היאבקות בסגנון קולגיאלי. זה מה שאתה רואה בחטיבות הביניים, בתי הספר התיכוניים והמכללות בארצות הברית.

שני סוגי ההיאבקות הנוספים הם פריסטייל והיאבקות רומאית יוונית. אלה לסוגי ההיאבקות הם סגנונות ההיאבקות הבינלאומיים או האולימפיים. ארצות הברית היא המדינה היחידה שמתרגלת היאבקות בסגנון פולק.

מהם מהלכי היאבקות פולקסטייל?

מהלכי היאבקות פולקסטייל הם כל מהלך היאבקות שהוא חוקי או שאינו חוקי אלא במסגרת הכללים של היאבקות פולקסטייל או היאבקות קולגיאלית. מהלכים רבים מההיאבקות ביוונית רומא ופרא סטייל הינם חוקיים ומעבירים להיאבקות בסגנון פולק.

בבלוג שלי פרסמתי לאחרונה כמה סרטונים שמדגימים מהלכי התאבקות ותרגילים שונים בסגנון פולקסטייל. אם אתה מעוניין ללמוד עוד כישורי היאבקות אז אני מציע לך להיכנס לבלוג שלי ולצפות בסרטונים. עם זאת, מכיוון שמדובר במאמר ולכן אינו משתמש בוידאו אנסה לתאר או להסביר מה הם מהלכים אלה, כיצד הם מתבצעים ומתי היית משתמש בהם.

הגראנבי רול.

גליל הגראנבי הוא דוגמה קלאסית למהלך היאבקות פולקסטייל. מיומנות זו משמשת אך ורק בהתאבקות בסגנון פולק ולא בסגנון חופשי או בהיאבקות רומאית יוונית. זהו מהלך שהמתאבק יעשה מהמיקום התחתון.

אתה מבצע את הגראנבי רול על ידי יצירת מספיק מקום בינך לבין המתאבק העליון בכדי להזיז את הירכיים שלך החוצה, כך שאתה נמצא כעת ב- T ליריב שלך. אתה בניצב אליו דווקא. אז אתה רוצה לתפוס את פרק כף היד שלו ולגלגל לכיוון ראשו. כאשר אתה מגלגל אותך דרך המרפק בין רגליו ותופס את הרגל הקרובה אליך. כשאתה עובר אתה צריך, אם נעשה נכון, את היריב שלך על הגב. אתה צריך להחזיק אותו שם על ידי נעילת זרועו ורגלו סביב גופך. וידאו מסביר את המיומנות הזו הרבה יותר טוב ממני במילים, אבל אני מקווה שזה עוזר.

צלילה וגלול הגנה על רגל אחת.

מהלך זה אינו מהלך באחוזים גבוה אך מדי פעם, כאשר ילד הוא באמת אתלטי או טוב בהרבה מהיריב שלו, המהלך הזה עובד. זוהי דרך המוצא האחרונה לצאת כשהיריב שלך נכנס פנימה והרים את רגלך לאוויר. עכשיו אתה קופץ על רגל אחת בתקווה שלא יורידו אותך. אז, בייאוש אתה מתרחק מהמתאבק השני, צולל ומתגלגל. כשאתה מגלגל את הרגל שלך בועט. לאחר מכן אתה מסתובב ומתמודד מול היריב שלך. שוב, קשה להסביר זאת אם מעולם לא ראית את המהלך. יש סרטון של המהלך בבלוג שלי.

נעילת ראש.

מנעול הראש הוא אחד המהלכים היעילים והיעילים ביותר שיש. זוהי דרך מצוינת לצבור 5 נקודות כאשר אתה מפסיד או לקבל סיכה נחוצה. חשוב לעשות נכון ולדעת מתי להכות אותו אחרת מתאבק יכול להסתבך. אתה מתחיל לעשות מה שנקרא צעד אחורי. זה צעד שאתה עושה כדי להעיף את הירכיים שלך מתחת ליריב שלך, כך שתוכל לעבור דרכו מעל החלק התחתון של הגב שלך אל הגב שלו. תרגיל גדול לתרגול מהלך זה הוא לגרום למתאבק אחד להעיף את ירכיו ולזרוק אותו להחזיק את האדם השני. ואז האדם השני מפיל את ירכיו וזורק. אתה חוזר על זה שוב ושוב.

מהלכי היאבקות פולסטייל אחרים כוללים:

רגל אחת, רגל כפולה, גובה גבוה, נשיאת כיבוי אש, מוט זרוע, הטיה זולה, סטנד אפ, החלקה בברך, מותן צמודה, פנים צולבות, 2 על 1, מתחת לקרסול.

אני מקווה שזה מועיל.

[ad_2]

Source by Curt Clapier

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved