מהלכי היאבקות: הפעל את הסרת הצינור

/
/
/
198 Views

[ad_1]

מאמר זה ילמד אתכם כיצד להריץ את הצינור ביעילות על הסרת רגל אחת. זהו מהלך היאבקות יעיל ביותר כאשר הוא נעשה בצורה נכונה. לאחר קריאת מאמר זה ייתכן שתרצה לבדוק כמה סרטונים כיצד להפעיל את הצינור מכיוון שקל יותר ללמוד טכניקות היאבקות באמצעות סרטונים מאשר באמצעות מאמר. אולם עם מאמר אני יכול להסביר כמה פרטים קטנים שלפעמים מתאבקים ומאמנים מתעלמים מהם.

ההתקנה

כדי להגדיר הפעלה של הסרת הצינור, תחילה עליך לקבל רגל אחת. ברגע שיש לך רגל אחת אתה רוצה לוודא שהרגל נמצאת בין הרגליים. אם היריב שלך שם את רגלו מבחוץ אז קשה לסיים עם המיומנות הזו. במקרה כזה אולי תרצה לבצע גימור אחר.

הסיום

אז ברגע שיש לך את הרגל באוויר ובין הרגליים אתה רוצה לדחוף לתוך המתאבק השני כדי לגרום לו לדחוף חזרה לתוכך. כשהוא דוחף לתוכך ציר והולך אחורה מילים. אתה בעצם מסתובב על רגל אחת מהבחור. תוך כדי עיגול אתה מוריד את הרמה ומנסה לשים את התחת שלו על המחצלת.

אני אומר למתאבקים שלי לחשוב על זה כשולחן. אם תוציא רגל אחת מתחת לשולחן ואז תשים את כל המשקל על השולחן מעל הרגל החסרה אז השולחן ייפול לפינה ההיא.

אותו דבר עם הפעלת הצינור. הוצאת את אחת הרגליים מהשולחן. עכשיו אתה צריך לשים את כל משקל היריב שלך במקום שהרגל ההיא הייתה פעם כדי שהוא ייפול על הקרקע.

[ad_2]

Source by Curt Clapier

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved