מדוע איגרוף בדרך החוצה

/
/
/
207 Views

[ad_1]

עידן הכבדים שלט בעולם. אנשים מכל רחבי הגלובוס נסעו ללאס וגאס ולערים פופולריות אחרות כדי לצפות בגברים מאסיביים וחבוטים שטופים אותו בזירה. אולם כעת, האלופים במשקל כבד הם נחלת העבר. מעטים הצרכנים שמוכנים לשלם דולרים מהשורה הראשונה כדי לראות מתאגרפים לא ידועים יחסית רוקדים זה סביב זה במשך 12 סיבובים. זה נכון במיוחד עכשיו, כשהשמות הגדולים ביותר באגרוף הם כולם קלי משקל או משקלים.

אולם באופן מפתיע הצמא לפעולה חיה רק ​​המשיך לעלות. אנשים אולי לא צופים באגרוף, אבל הם עדיין מעריכים קרב טוב בכלוב. צופים נוספים מגיעים לכבד את האתגרים הייחודיים של לוחמים העוסקים בסגנון אומנויות לחימה מעורבות. הם יודעים שהם יכולים לראות מתמודדים, מתאגרפים, מתאבקים ואנשי מקצוע אחרים מציבים את כישוריהם זה מול זה באתגר שיש בו אסטרטגיה וחכמה רבה מכיוון שהוא כוח פיזי.

אם אתה רוצה להשתתף בספורט זה, תגלה שקל להפליא להיכנס אליו. האימון, לעומת זאת, יהיה ארוך וקשה ומובטח לקרוע את גופך לגזרים. זה כולל מיזוג אינטנסיבי של כל הגוף בצורה מלאה. תינתן לך רק ימי חופש לתת לשרירים שלך לתקן ולהתכונן לקראת הפגישה הנמרצת הבאה.

בדרך כלל עדיף להיות בעל רקע בסוג כלשהו של לחימה ביד חופשית כגון מואי תאי, ג’ודו, ג’וג’יטסו או קראטה. דברים אלה כוללים את ההתניה הנפשית והפיזית האינטנסיבית שתצטרך להתמודד מול מתחרים קשוחים. המאמן החדש שלך פשוט יבנה על מה שכבר למדת על ידי לימודך אלמנטים חדשים והוראתך כיצד להילחם בגבהים שונים.

כדי להתחיל, הקדש זמן לצפייה במאבקי אומנויות לחימה מעורבים כדי לראות אם אלה מתאימים לך. כל הלוחמים תמיד מכים מתישהו. אין לוחם אחד שמובטח לעולם לא יפגוש את השידוך שלו. יש אינספור אנשים מוכשרים שם וכולם צמאים להגיע לפסגה.

תגלו שמדובר במגע הרבה יותר מלא מאשר איגרוף אי פעם. למרות שיש עדיין כללים, סביבת הטבעות היא קצת יותר פראית ממה שרוב רגילים לראות אצל מתחרי איגרוף. ידיים, בעיטות, כפות רגליים וחבטות ראש משמשות בכדי לאפשר ליריבה אכזרית של יריבים. אתה לא יכול לפחד לחוות כאב. למעשה, אתה כמעט חייב לאהוב את זה קצת, גם אם אתה נהנה רק להטיל את זה על עצמך בחדר הכושר.

השלב הבא והחשוב ביותר הוא למצוא מאמן טוב. לא רק שלאדם זה צריך להיות ניסיון בתוך הטבעת, אלא שהוא צריך גם לקבל את הקשרים שיעזרו לך ליישר קרבות כשאתה סוף סוף מוכן. כך תעשה לעצמך שם והדרך היחידה להקים קריירה משתלמת עם כישורי הלחימה שלך.

ישנם אינספור חדרי כושר המציעים כיום אימוני אומנויות לחימה מעורבים. ביקור באתרי האינטרנט שלהם יאפשר לך ללמוד עוד על ההתניה שסגנון לחימה זה כרוך בה. תוכל גם לברר אם חדר כושר אימן אלופים כלשהם ואת האסטרטגיות שבהן סביר להניח שהם ישתמשו כדי להפוך אותך לאלוף.

[ad_2]

Source by Vinny Singh

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved