למה אתה חייב להיות בלתי צפוי במשרדי האיגרוף שלך

/
/
/
206 Views

[ad_1]

אני מלמד את הלוחמים שלי שחיזוי גורם לך לנצח. אחד הדברים שמשגעים אותי כשאני מאמן לוחמים הוא כשהם ממשיכים לזרוק נגיחה אחת או לזרוק את אותו משולבת שוב ושוב. לדוגמה, זריקות זעזוע ושוב ניפוץ זה מה שהלוחמים החדשים שלי יעשו לפעמים. הם לא עושים כל כך הרבה זמן כי אני מסביר להם באיזו קלות לוחם יסמן את הנגיחה הזו ויגבר עליה מכיוון שהם יודעים כמה נגיעות יגיעו אליהם. הם יודעים ברור כי הלוחם מקל על היותו צפוי.

הכוח האמיתי הוא בכך שהוא בלתי צפוי. אני אשאר עם הנגיחה בדוגמה שלי כאן. הגברת הקצב של הנגיחה וכמה זריקות שאתה זורק ואיפה אתה זורק אותן הן דרכים פנטסטיות לשמור על הלוחם השני מנחש. אם אתה מחזיק את הלוחם השני מנחש אתה ממשיך לחשוב עליו ולהגיב. אם הלוחם השני יגמר לחשוב הוא יתחיל להסס. אם הלוחם מהסס זה יוצר הזדמנויות גדולות עבורך להרוויח ולהבקיע כרצונו כי הוא יהיה יותר מדי חושב ומבולבל.

אתה גם שומר על הלוחם מחוץ לקצב, מחוץ לתוכנית הקרב שלו בזמן שאתה בראש שלו. רוצים עוד דוגמא? צפו בקרב פבליק-הופקינס. ברנרד לא מבין כמו אף מקצוען אחר היום. הקרב הזה יהיה מאבק ללימוד במשך שנים רבות.

הופקינס עשה את הבלתי נתפס בקרב הזה. הוא היה התוקפן והמוביל. פאבליק ציפה לחלוטין לתפוקת אגרוף נמוכה, להטיית הופקינס. הוא לא הצליח להסתגל ומעולם לא הורשה להיכנס לקצב שלו מכיוון שברנרד נלחם לגמרי בניגוד לדרכו. פאבליק פשוט לא היה מוכן להופקינס שלחמו באותו לילה.

כשהבחינו וראו שקלי נזרקה מזה בשלב מוקדם, המשיך ברנרד בהתקפת ההפתעה שלו ובנה עליה סיבוב אחר סיבוב עד שכולנו ראינו אותו הולך לקו בסיבוב ה -12! אף אחד לא ציפה לראות את זה! איש לא היה מעז לחזות שהופקינס יילחם כך ויראה כה דומיננטי.

ברנרד כמובן יצר את הניצחון המדהים הזה על ידי לחימה בלתי צפויה תוך שהוא מרוויח לעצמו הופעה של תקופת חיים. קלי וכולנו צופים נלמדו שיעורים רבים באותו לילה, כזה שמעולם לא ראינו מגיע. ברנרד הראה כי נוער וכוח אינם אלא כלים וניסיון עם ידע כיצד מנצח הכל.

[ad_2]

Source by Rob Pilger

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved