כיצד למצוא מכוני כושר איגרוף באזור שלך

/
/
/
189 Views

[ad_1]

אם אתה מחפש אימון שדוחף אותך לגבולות חדשים ומאתגר אותך להמשיך להילחם, שום דבר לא משתווה לאיגרוף. “המדע המתוק” הוא אחד מענפי הספורט התובעניים ביותר מבחינה נפשית ופיזית. המתרגלים המובילים שלה הם בין הספורטאים הממושמעים והממוזגים ביותר על פני כדור הארץ. זה לא צירוף מקרים. האופי התובעני להפליא של אימוני אגרוף מסייע בהכנת לוחמים לקרב. אז אם אתה רוצה לשפר את המהירות, הסיבולת והכוח שלך בו זמנית, הפוגיליזם הוא ההימור הטוב ביותר שלך.

מה לחפש

למרות שהמספר ירד מאז תקופת השיא של הספורט בשנות השבעים, עדיין ניתן למצוא מכוני כושר או מועדוני אגרוף טובים באזור שלך. מכיוון שהפופולריות של אימוני הלחימה גדלה בקרב חובבי כושר, יתכן שאלו לא סוג הכושר שאתה זוכר מסרטי הרוקי. במקום כפפות מיוזעות ודלי ירוק, יתכן שיש להם רצפות ללא רבב ומיזוג אוויר מכיוון שמועדוני בריאות רבים מציעים כיום תוכניות כושר איגרוף או שיעורים. למרות שמפעלים אלה אינם מכוונים לחלוטין לספורט, סביר להניח שזה רעיון רע למחוק אותם לחלוטין. אתה יכול בכל זאת לקבל אימון איגרוף לגיטימי בכל חדר כושר בעל מדריכים מנוסים ועם הציוד המתאים.

המדריך

מכיוון שהטלת אגרופים היא חלק בלתי נפרד מכל ספורט קרבי גדול, מרבית המדריכים יידעו את יסודות הפוגיליזם. אבל אם המורה הוכשר כאמן לחימה או לוחם MMA, יתכן שהוא לא מודע לשיטות הטכניקות והטכניקות שמייחדות את המתאגרפים בכל הנוגע לחבטות. ככזה, אנו ממליצים בחום לחפש מדריך בעל רקע בספורט, כלוחם או כמאמן. מכיוון שמאמנים וספורטאים חייבים להיות חברים ב- USA Boxing כדי להשתתף בתחרות, ייתכן שתשאלי מדריכים פוטנציאליים לגבי חברותם. אם המדריך לא יודע על מה אתה מדבר, זה כנראה אומר שהוא או היא מגזימים בכל הנוגע לחוויה שלהם.

ציוד בסיסי

בין אם אתם הולכים לחדרי כושר איגרוף או למועדוני בריאות, יש כמה ציוד סטנדרטי שהמתאגרפים פשוט לא יכולים בלעדיהם. הם כוללים:

– תיק כבד: לפיתוח כוח ניקוב

– תיק מהירות: לפיתוח מהירות ותזמון

– שק כפול: לפיתוח אגרוף משולב מהיר

– משקולות חופשיות: לחיזוק והתניה של שרירים מסוימים

– טיימר: כדי לעקוב אחר סיבובים

– חבל קפיצה: לפיתוח קצב

– טבעת: לצורך sparring

כפי שאתה יכול לראות, כל הציוד עוזר למתאגרפים לשלוט ביסודות הספורט. מסיבות ברורות, לא סביר שתמצאו טבעת במועדון בריאות. עם זאת, אם אתה לא מעוניין בתחרות, עדיין ניתן להתאמן כמתאגרף ללא כזה.

סיכום

בין אם אתם מחפשים מכוני כושר איגרוף או הולכים למועדון בריאות מקומי, תוכלו לעסוק בספורט כל עוד יש לכם מדריך טוב וציוד מתאים.

[ad_2]

Source by Andrew Stratton

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved