כיצד טאקוונדו יכול לעזור לשחקני כדורגל והוקי קרח

/
/
/
223 Views

[ad_1]

ספורט קבוצתי פופולרי במיוחד ברחבי העולם בגלל המשחק הדינאמי שלהם. אך מעט ענפי ספורט אחרים הם פופולריים כמו כדורגל והוקי קרח. כדי להבהיר מקור בלבול נפוץ על ידי ‘כדורגל’ אני מתכוון לכדורגל, ואני משתמש בכדורגל העולמי פשוט כי כל העולם למעט ארה”ב מתייחס לכדורגל ככדורגל. חלק קראו לכדורגל ספורט המלך בגלל העובדה שזה פשוט להבנה, זה כיף גדול ואנשים יודעים על זה בכל מקום שאתה הולך.

להוקי קרח יש גם פופולריות רבה במדינות רבות וכנראה שזה יהיה פופולרי ברחבי העולם אם יהיה קל יותר למצוא קרח באזורים החמים של כדור הארץ. כל הבדיחות בצד, הוקי קרח הוא ספורט קבוצתי רציני האהוב על השחקנים וגם על האוהדים בזכות הסגנון המרגש שלו, הטקטיקות המשוכללות והכישורים הדרושים כדי להיות שחקן הוקי טוב.

כמדריך טאקוונדו עבדתי הרבה עם שחקני כדורגל והוקי קרח. הסיבה לכך ששחקנים מקצועיים כאלה היו בוחרים גם להתאמן באומנויות לחימה ובעיקר בטקוונדו היא שהיא עוזרת לביצועים שלהם בספורט שלהם. טאקוונדו (TKD) היא סוג מפורסם של אומנויות לחימה הנשלטות בעיקר על ידי טכניקות בעיטה מהירות ונפיצות. מסיבה זו, אימון טאקוונדו יעזור לעבודת רגליים, זריזות ואיזון והדבר חשוב מאוד עבור שחקני כדורגל והוקי קרח.

הדבר החשוב ביותר ששחקן יכול לקבל עם אימון TKD הוא גמישות וזה מסייע במניעת פציעות במיוחד פציעות ברכיים וכף רגל. רגליים וברכיים חיוניות לכדורגל והוקי כאחד. שני הספורט דורשים זריזות ולרוב מאמץ את הספורטאים שגורמים לפציעות איומות. לרוע המזל, זה נפוץ ששחקני כדורגל ושחקני הוקי סובלים מתאונות במהלך המשחק, שלפעמים מונעים מהם לשחק תקופות ארוכות כשהם מאבדים זמן, אימונים וכסף.

לא כל סגנונות הטאקוונדו שווים; דעתי האישית היא שבית ספר המתמקד בסגנון האולימפי של המשחק הוא הבחירה הטובה ביותר לשחקני כדורגל מכיוון שהאימון מתמקד בשימוש ברגליים, בירכיים ובקטע האמצע כולו.

אם אתה חושב להשלים את אימוני הכדורגל או הוקי קרח עם אימוני אומנויות לחימה בטאקוונדו, הדבר הטוב ביותר הוא למצוא בית ספר טוב לטאקוונדו ולדבר עם מדריך.

מכיוון שלשחקנים שונים יש צרכים שונים עליך לשאול את המדריך שתי שאלות בסיסיות:

1 כיצד אימון טאקוונדו יעזור לי?

2 איזה סוג של אימון טאקוונדו אתה מספק?

לכל שאלה או הערה אודות מציאת בתי ספר לטאקוונדו טובים אל תהססו לפנות אלי.

שלך,

Markku Parviainen

המדריך הראשי באקדמיה MP-TKD

[ad_2]

Source by Markku Parviainen

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved