יסודות ההיאבקות

/
/
/
631 Views

[ad_1]

היאבקות חייבת להיות אחד מענפי הספורט הקשים ביותר. ישנם גורמים רבים המרכיבים מתאבק טוב, אולם ישנן תכונות רבות המשותפות לכל המתאבקים לא משנה מה רמת המיומנות שלהם. כדי להיות מתאבק טוב, יהיה עליך להיות חזק כמו שחקני כדורגל, להיות בעל גוף גופני של מתעמלים, מיזוג של מרתוניסטים, מהירות ספרינטים וקשיחות נפשית של הנחתים.

דן גייבל (שהוא אגדה בספורט) צוטט פעם באומרו כי “ברגע שאתה מתאבק כל השאר קל”. זה לא יכול להיות נכון יותר. היאבקות היא ספורט שגורם להכל להיראות קל בהשוואה. אחת הסיבות לכך היא ירידה במשקל. רוב ענפי הספורט יאפשרו לך לאכול רגיל לפני תחרות. לעומת זאת, היאבקות מחייבת אותך לשמור על משקלך. אם אי פעם לא תצליח להגיע לרמת המשקל שלך אז אסור לך להתאבק.

זה יכול לקחת שנים רבות עד שמתאבקים יוכלו להתפתח ולג’ל באמת בספורט. עם זאת, ניתן לקצר זאת על ידי אימון בתקופת הקיץ. מכיוון שזהו ספורט חורף, אתה יכול להמציא הרבה שטח, על ידי אימון ואימון כל השנה. זה לא חובה, אבל זה נחוץ אם אתה רוצה להצליח באמת. יש קייטנות בכל רחבי המדינה. למעשה עם קצת מחקר באינטרנט, לא יהיה קשה מדי למצוא מחנה היאבקות שנמצא ממש ליד הבית שלך. היאבקות בטורנירים לאורך כל הקיץ היא דרך נוספת להתפתח באמת.

אחת הדרכים שבאמת תעזור לך לפתח את הכישורים שלך בתקופת הקיץ היא לוודא שאתה רושם את מה שלמדת במחנות. הביאו עט ומחברת כשיוצאים למחנה היאבקות. הסיבה לכך היא שבמהלך המחנות הללו יראו לכם הרבה מאוד מהלכים ולא תוכלו לזכור את כולם. כשתכתוב את כולם תוכל לזכור את כולם, או לכל הפחות תזכור יותר ממה שהיית מצליח אי פעם בלי לכתוב אותם.

אדם יצטרך רק כמה ציוד כדי להתאמן ולהתחרות. יהיה עליך נעלי היאבקות, כיסוי ראש וגופייה. גופייה היא מדי ההיאבקות שאולי ראית בעבר … זה הספנדקס. כמה דברים אופציונליים שתוכלו ללבוש כאשר אתם נאבקים הם מגיני פה וכריות ברכיים.

יש הרבה מקומות שונים שתחרויות יתקיימו אך רובן הגדול יתקיים במכוני כושר בבית הספר. הסיבה לכך היא שרוב אירועי ההיאבקות יתקיימו בין בית ספר אחד או יותר. טורנירים ממלכתיים ולאומיים מתקיימים לעתים קרובות באצטדיונים בשל דרישות הגודל הדרושות. יש צורך במרחב רב ליותר מארבע עד חמישה מחצלות. בכמה טורנירי מדינה יש 10 מחצלות או יותר בגלל כמות המתאבקים שיש להם. אם לא היו להם את כל המחצלות הללו, האירוע ייקח שבועות עד לסיומו.

היאבקות היא ספורט נהדר והיא מלמדת שיעורי חיים שונים. זה לא רק מלמד אותך כיצד להיות חלק מהצוות, אלא גם מלמד אותך כישורים כגון משמעת, נחישות והתמדה. כל הכישורים הללו מעולים לכל החיים.

[ad_2]

Source by Calvin Knowles

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved