חמש סיבות לבחור ביגוד אתלטי מתאים

/
/
/
232 Views

[ad_1]

תמיד חשוב לבחור את סוג הבגדים הנכון. אתה לא יכול ללכת לפגישה רשמית בפיג’מה שלך וגם לא יכול ללכת לישון בטוקסידו שלך. לכן, חשוב לבחור את הבגדים המתאימים לכל אירוע. בין אם זה מפגש, חתונה, תאריך, חדר כושר, ספורט וכן הלאה. כן! שמעתם נכון. חשוב ללבוש בגדים מתאימים לאימון בחדר כושר ותוך כדי ספורט כלשהו. תוהים מדוע זה חשוב?

להלן חמש סיבות שיגרמו לכם להבין את חשיבות הלבוש האתלטי:

  • לבישת בגדים אתלטיים מתאימים תגביר את הביטחון העצמי שלך – הבגדים שאתה לובש יעשו הבדל עצום בביצועיך. זה הוכח על ידי מעט מחקרים שנעשו בכל רחבי העולם. מחקרים הראו שללבוש הבגדים הנכונים יש השפעה חיובית ואתם נוטים לבצע ביצועים טובים יותר. לכן, כאשר יש לך את הציוד הנכון ואתה לובש את הבגדים הנכונים, הביטחון מתפרש לביצועים טובים יותר.

  • הלבשת ספורט נכונה משפרת את הביצועים – בחירת הלבוש הנכון הכרחית לכל ענף ספורט בו אתה עוסק. לדוגמה, זוג נעלי ריצה נחוצות לכדורגל. אך הם אינם מומלצים לענפי ספורט אחרים מכיוון שהם חסרים גמישות, אחיזה ויציבות רוחבית הנדרשים לענפי ספורט אחרים. כמו כן, יש לבחור בגדים המסירים זיעה מהגוף.

  • ציוד אימון נכון מונע פציעות ומוסיף הגנה – אחת הסיבות העיקריות לפציעות הקשורות לספורט היא השימוש בציוד ספורט לא תקין. למשל שימוש בנעליים שאינן מתאימות כראוי עלול לגרום לקרעים, שלפוחיות או אפילו חלקלקות. כמו כן חלקם עשויים לדרוש שימוש בתוספות אורתטיות כדי להימנע מפגיעות ברגליים. תמיד מומלץ להחליף נעליים לאחר השימוש בהן במשך 400 עד 500 מייל.

  • תנועת הגוף משתפרת כאשר אתה לובש את הבגדים הנכונים – חשוב שהבגדים שאתה לובש יספקו לך חופש תנועה ללא מכשולים. החולצה שלך או המכנסיים הקצרים שלך לא צריכים להיות צמודים מדי שמגבילים את התנועה שלך וגם לא צריכים להיות רופפים מדי שהם יחליקו בכל פעם שאתה מסובב, מסתובב או קופץ.

  • חלק מבגדי הדחיסה גם עוזרים לך להתאושש מכל פציעה לאחר האימון – בגדי דחיסה אלה מעוררים את זרימת הדם. זרימת דם מדורגת זו באמצעות השרירים מסייעת להסיר את חומצת החלב המיוצרת במהלך האימון. כתוצאה מכך, ההתאוששות של הגוף עולה ומפחיתה את הסיכוי שיש שרירים כואבים וקשיחים. לבישת בגדי דחיסה נותנת את אותו אפקט כמו עיסוי.

אז קנה לעצמך את הלבוש הספורטיבי הנכון לפני שאתה הולך לאימון או יוצא לשחק את ענפי הספורט האהובים עליך.

[ad_2]

Source by Sanghvi Urmil

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved