הסוד להכות קבוצות שהן אתלטיות יותר מהקבוצה שלך בכדורגל נוער

/
/
/
196 Views

[ad_1]

משחק בחלל הוא מונח המפתח.

אנחנו לא מדברים על משחק כדורגל על ​​הירח, אפס כוח הכבידה יגרום לכולנו לחשוב מחדש על המשחק לא מעט.

“בחלל” פירושו משחק עם מרחק בין השחקנים שלך לבין הקבוצה השנייה. אם הקבוצה שלך גדולה יותר ואתלטית יותר ויכולה להתמודד עם שחקני הקבוצות האחרות אחד על אחד, אתה רוצה מקום, זה החבר שלך.

עם זאת, אם אין לך ספורטאים גדולים וטובים יותר מהקבוצה השנייה, המרחב הוא האויב שלך.

לשחק “בחלל” פירושו בדיוק מה שהוא אומר, לשים לשחקנים שלך מרווח ביניהם לבין האופוזיציה. אם הקבוצה שלך מורכבת מילדים מהירים, גדולים יותר ואתלטיים יותר, הם ישלטו בהתמודדות אחת על אחת. לכן אתה רואה שקבוצות עם הרבה מקלטים גדולים גדולים מצליחות מאוד בעבירות ה”התפשטות “שבהן הם מבודדים מגנים חלשים יותר רחבים מאוד לעומת המקלטים הדומיננטיים האלה, כמובן שאתה צריך להיות בעל QB שיכול לזרוק אותו במקרים האלה. אם מקלט החתיך הזה יכול פשוט לקבל את הכדור “בחלל” תהיה לו הזדמנות להבקיע ברוב המקרים.

מצד שני, לרוב קבוצות הנוער בכדורגל אין השחקן באמת שולט בליגה. רובנו מתברכים רק בקבוצת ילדים ממוצעת ולחלקנו תהיה קבוצת ילדים מוזרה שפשוט קטנה יותר ואתלטית פחות מהקבוצות שעומדות בפנינו. במקרים אלה אתה רוצה שיהיה כמה שפחות מקום בין הילדים שלך לבין האופוזיציה.

רק תחשוב על תרגילי ההתמודדות שלך, כשיש לך תרגיל להתמודדות במקומות קרובים, נניח קופסה מרובעת של 1 מטר, רוב הילדים שלך אפילו לא אתלטיים יכולים לעתים קרובות להתמודד. אבל הפוך את תרגיל ההתמודדות לתרגיל ההתמודדות בשטח פתוח של 20 מטר על 20 מטר מרובע, כמה מהילדים הפחות אתלטיים שלך יכולים כעת לבצע התמודדות בתרגיל הזה? אותו דבר לגבי חסימה; ילדים מאוד אתלטיים יכולים ליצור בלוקים “בחלל” פחות ילדים אתלטיים לא יכולים.

קבוצות פחות אתלטיות כמעט תמיד מתפקדות טוב יותר אם הן מהדקות את פיצולם של הקווים, מכפילות את הקבוצה וחוזרות כדי לקבל מספרים עצומים בנקודת ההתקפה. פחות קבוצות אתלטיות צריכות להפעיל מלכודות ומשחקי ריצה קרובים אחרים כמו טריז על מנת להרחיק יותר קבוצות אתלטיות. הקבוצות הפחות אתלטיות צריכות להריץ הרבה כיוון לא נכון כדי להרחיק את ההגנה מהמשחק, בזמן שהן מנהלות אותו בין ההתמודדות. סדרת הספינרים בקריפטונייט לאנשי העל בחוליות אלה. יש רק כמה הצגות שלא הופכות שום תחושה נגד קבוצות כאלה, סוחפות, הורדות חזרה, היפוכים עמוקים, אלה יהיו משחקי חצר שלילית.

החדשות הטובות הן עם עבירת האגף הבודד, קבוצות פחות אתלטיות יכולות להתחרות עם קבוצות אתלטיות מאוד. המכונה לעתים קרובות “כדורגל בתא טלפון” הספינרים והמלכודות מונעים מהקבוצות האתלטיות מאוד לזרום חזק למשחקי הבסיס שלך. חסימות הצמד הכפולות, הטריסים והמשיכה מעניקים למספרי הקבוצה שלך יתרונות בנקודת ההתקפה כך שאפילו שחקנים קטנים יותר או חלשים יותר יכולים להצליח. הפיצולים ההדוקים, הכוונה הלא נכונה והמשוך הקווים עוזרים אפילו לגבים ממוצעים מאוד להעמיד מספרים גדולים עם העבירה הזו.

בשנת 2002 היה לנו גב בגודל ממוצע מאוד בשם JA עם מהירות ממוצעת. עבור קבוצת גיל 8-10 שלנו הוא שקל 81 פאונד וכשרצנו את מירוצי ההערכה שלנו הוא היה במקום השישי מתוך 25 ילדים. ג’יי היה שחקן מאוד צייתני, הוא היה רץ סבלני, הוא תמיד החזיק את הרגליים בתנועה ותמיד חיפש פתח, אבל שום דבר מיוחד. בשנת 2002 הוא שיחק עבורנו את פולבק ורץ רק 2 הצגות באותה שנה, טריז ומלכודת. הוא קלע לנו 31 TD במשחקי טריז FB לבד, כמובן שהייתה לנו מגרש אחורי חלש באותה שנה והוא קיבל הרבה סחבים. לו הייתה לנו את סדרת הספינר הוא היה מצליח אפילו יותר.

באשר לנצח קבוצות אתלטיות גדולות יותר או יותר: בשנת 2003 קבוצתי בגיל 8-10 מאומאהה הייתה בלתי מנוצחת בליגה והציגה מספרים זוהרים מאוד. כבשנו כרצוננו, הגענו 11-0 וניצחנו את משחק התואר בליגה 46-12 אחרי שהובילו 46-0 ברבע השלישי. המשכנו לנצח שני אלופי ליגה מליגות אחרות שהיו בגילאי 11-12. בשנת 2004 התחלתי תוכנית חדשה בנברסקה הכפרית באזור שבו תוכנית הנוער הקיימת ניצחה משהו כמו 4-5 משחקים בסך הכל תוך 5 שנים לפני שהגעתי לכאן. בשנה הראשונה שם היו לנו כל שחקני הרוקי למעט 2-3 קופות מחממות ספסל מהקבוצה השנייה בעיר. היה לנו רק שחקן אחד מעל 100 ק”ג בגיל 8-10. לאט אבל בטוח השתפרנו בכל שבוע ועד סוף העונות התחלנו להיראות די טוב. שיחקנו קבוצה פנימית גדולה ומהירה מאוד מלינקולן באותה שנה צבא ההצלה. הם לא הפסידו במשחק במשך 3 שנים, היינו מאוישים, הגדלים את הגודל והייתה לנו פחות מהירות, אבל ניצחנו אותם בנגיסת ציפורניים על ידי TD בודד בדרך לעונת 11-0.

הניצחון הגדול ביותר שלנו בהתמודדות יתרה עם פסוקים ב -2005 ה- Omaha Select Black. אותה קבוצה בגילאי 8-10 בחרה מתוך למעלה מ -150 ילדים, היו לה לפחות 5 ילדים מעל 150 ק”ג ולא הפסידה במשך 3 שנים בליגה “הנבחרת” של אומהה. הם היו קבוצה אגרסיבית מאוד של העיר הפנימית עם הרבה מהירות וביטחון. מצד שני היו לי רק 25 ילדי הכפר שהופיעו, לא חתכים או נבחרים והרבה ילדים צעירים יותר. כדי לקצר סיפור ארוך, היה לנו את הקבוצה הזו ב- 4 TDS במחצית הראשונה והיינו יכולים לתת את שם התוצאה. מיותר לציין שהצוות הזה, ההורים וההורים שלנו לצורך העניין היו המומים. הדבר הטוב הוא שבעבירה הזו אתה יכול להתחרות עם כל אחד, החדשות הרעות הן שברגע שאתה עושה את זה קשה להוציא תוספת של משחקי ליגה. קבוצות גדולות בעיר הפנימית כמו מועדון הבנים הצפוני של אומהה אפילו לא ישחקו אותנו במגרשי הבית שלהן, זה מביך לנצח קבוצות קטנות ואיטיות יותר, הן דחו אותי פעמיים בשנתיים האחרונות למשחקי תוספת ששנינו היו תאריכים פתוחים בסוף עונות השנה.

האגף הסינגלי אכן מציע גמישות מסוימת אם יש לך את נגן החתיכים שאתה רוצה לבודד “בחלל”. הוספנו את סדרת הרשת בשנת 2005 כדי להתאים לשחקן שחשבנו שיהיה הגיוני לשים “בחלל”. כשיצאנו נגד יריבים חלשים יותר סדרת “רשת” עבדה טוב מאוד, אף אחד לא יכול היה להתמודד עם החתיך שלנו. כששיחקנו נגד תחרות שווה או פחות היינו צריכים לחזור לעבירת הבסיס הצפוף שלנו כדי להזיז את הכדור בעקביות.

[ad_2]

Source by Dave Cisar

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved