הנומרולוגיה של אגדת אגרוף – מוחמד עלי

/
/
/
193 Views

[ad_1]

הוא נחשב בעיני רבים לאלוף האיגרוף במשקל כבד הגדול בכל הזמנים. אם הוא אינו המתאגרף הגדול בכל הזמנים, הוא בהחלט אחד הגדולים ביותר, וללא ספק, הפקדן ביותר, אומר על עצמו: אני לא הגדול ביותר; אני הכי כפול. לא רק שאני דופק אותם, אני בוחר את הסיבוב. מי זה הפוגיליסט הכי דיבורי הזה שפת לואיוויל? זה לא אחר מאשר מוחמד עלי, יליד קסיוס מרסלוס קליי, הבן ב -17 בינואר 1942.

שיא האיגרוף של מוחמד עלי ראוי לציון רב. בדרך להפוך ללוחם מקצועי, זכה עלי במדליית זהב אגרוף במשקל כבד באולימפיאדת הקיץ ברומא בשנת 1960. במהלך הקריירה המקצועית שלו, ניהלו עלי שישים ואחת קרבות, וניצח חמישים ושש (שלושים ושבע בנוקאאוט) עם חמישה הפסדים. . מרשימים.

לוחם גדול ככל עלי, חייו היו שנוי במחלוקת, כאשר חלק ניכר מהמחלוקת התמקד בסירובו לשרת בצבא ארצות הברית בתקופת מלחמת וייטנאם, והכריז על עצמו כמתנגד מצפוני. הבסיס לכך, לדבריו, היה שהשתתפותו מפרה את אמונתו הדתית המוסלמית. החלטתו של עלי עוררה זעם סוער מצד אמריקאים רבים. הוא הופשט מכתר האיגרוף שלו אך מאוחר יותר פוטר על ידי בית המשפט העליון של ארצות הברית.

  • איזה מספר מאסטר בסיסי של מטריקס חושף את ייחודו של עלי?
  • מאיפה מקורו של אישיותו של עלי -המילים?
  • איזה דפוס מספר ממחיש את חייו השנויים במחלוקת של עלי?

מספר המהפכה הראשי של עלי 55-1

אין מספר מאסטר ייחודי יותר, מקורי, עצמאי, אגוצנטרי ומהפכני מאשר 55-1. זוהי אש טהורה של הרוח. 5s הניקל הכפול משקפים חופש מסיבי; ה -1 מייצג פעולה, עצמאות, עצמי, אגו, זהות ועצמאות. אנרגיה 55-1 זו הייתה הדומיננטית בתפקיד חייו של עלי כ- PE שלו (ביצועים/ניסיון) ובנשמתו החומרית – חלק זה של תרשים הנומרולוגיה שלו החושף את רצונותיו ומניעיו העולמיים. למען האמת, גורלו של עלי היה להיות אדם ייחודי ביותר. הדבר אושר ברצון הפנימי שלו להיות ייחודי, עצמאי ואדם משלו.

מספריו של עורך מילים

אולי ההיבט המדהים ביותר בקריירה של מוחמד עלי היה נאומו הנלהב, ההומוריסטי, הפואטי ולעתים המגוחך כלפי יריביו. המספר המייצג ביותר את התקשורת היא ה -3 שמנהלת את שם הלידה המלא של עלי, קסיוס מרסלוס קליי, ג’וניור, כמו גם את נשמתו. בקיצור, עלי אוהב מילים ואוהב להתבטא איתן. יש לו גם טבע 9 (אישיות). זה מחזק את ה -3 כי 9 היא אוקטבה גבוהה יותר מה -3 (3 x 3 = 9).

חיזוק ה -3 וה -9 הוא פסגת הכתר של עלי שהיא 33 – אנרגיית התקשורת הראשית. התוצאה של 33 ביטוי דינמי זה היא 9, האנרגיה של הבמה הציבורית, של איומים וערעור אוניברסאלי.

עם זאת, החזקת 3 ו -9 בעמדות כוח בתרשים, אינה בהכרח שווה לזלזל ביריביו, כפי שעלי עשה באופן קבוע. לדוגמה, על התופעה הארוכה שלו, ג’ו פרייזר, אמר עלי, ג’ו פרייזר כל כך מכוער, שהם צריכים לתרום את פניו לקרן חיות הבר העולמית!

אמירה מסוג זה ניזונה מחוסר דאגה בולט לזולת, לטיפוח, כמו גם מהיכולת להתחבר לאינטראקציה עם אחרים באופן חיובי. כל זה ניתן לייחס ל -2, 6 ו -8 החללים בשם הלידה של עלי. הריק 2 פשוט לא אכפת מאחרים. הריק ה -6 לעתים קרובות חסר את היכולת לטפח ולאהוב אחרים ברמה האישית, ו -8 החללים מתבטאים לעתים קרובות כניתוק ממערכת יחסים אישית. במובן מסוים, החסר הזה בהחלט עזר לעלי להפוך לאלוף אגרוף. אחרי הכל, אם היה לו לדאוג לרווחתו של יריבו, לא היה מתענג על להכות אותם, וזה מה שמשלמים ללוחמים מקצועיים.

מספר מחלוקות חברתיות

המחלוקת החברתית של מוחמד עלי, כמו הצלחתו המקצועית בזירה, הושפעה בהחלט מ -2, 6 ו -8 חללים שלו. לטוב ולרע, היעדר התכונות הקשורות למספרים אלה סייע ביצירת גורלו של עלי. החללים הללו בהחלט התחזקו על ידי האנרגיה של 55-1 של עלי ו -9 הטבע שלו – 1 וה -9 בשילוב הם הצמד המספרי המעיד על שפע של אגו, רצון, כוח ודומיננטיות יותר מכל שני צופים בודדים הפועלים בקונצרט.

כשאנחנו מסתכלים על עלי מטריקס חיים – המבנה הפנימי שלו נתיב חיים, אנו רואים שמערך ה- IR של 8v/2v (השפעה/מציאות או IR) ממוקם בתקופה הראשונה שלו, בפסגה השנייה ובפסגה השלישית, והאחרון הוא הליבה של שבעה Lifepath שלו. לפיכך, דפוס אנרגיה זה של 8V/2V היה פעיל בעיקר מלידתו עד השנה ה -47 שלו – ציר הזמן להצלחתו המקצועית ולמהומה הציבורית.

כשגם 8 ו -2 בטלים, השילוב של 8v/2v זה מדבר רבות בנוגע לחוסר הדאגה המוחלט של עלי מיריביו, מה שנטען כי הוא אחד הגורמים העיקריים להצלחתו. עם זאת, הוא מדבר גם על חוסר הקשר החברתי שלו, קונפליקטים וסוגיות ציבוריות בנוגע לסירובו לשרת את המדינה שנתנה לו את ההזדמנות להצליח ולפרוח. החלל 8 מייצג ניתוק בתחום הניהול, התזמור והחיבור. חלל 2, הכולל שורש אב 11, משקף את המתחים, ההתנגשויות והמצוקות עם אחרים. לפיכך, למקם IR 8V/2v זה בשלושה מיקומים מרכזיים בתוך מטריקס החיים שלו מילא תפקיד מרכזי בחייו המקצועיים והאישיים של עלי.

גורם מספרי נוסף בנוגע להצלחת הלחימה של עלי היה 7 מסלול חייו ו -7 טבעו החומרי. מלבד ה -2, ה -7 הוא מספר טעון אנרגיית לוחמים, במיוחד לוחם הסולו, לא כל כך לוחם הנבחרת, שיבוא לידי ביטוי ב -2, כפי שמפורט בתרשים של הגיבור האיקוני ממלחמת העולם השנייה, הגנרל ג’ורג ‘. פטון. “דם ישן ואומץ” לא היה רק ​​לוחם ומנהיג גדול של גברים אלא הוא גם היה מאמין נחרץ כי צבא הוא צוות; שהוא אוכל, ישן ונלחם כצוות. איכות גורלו של פטון מתגלה במערכות ה- 11-2/8 שלו ששולטות באתגרים בתרשים הנומרולוגיה שלו.

סיכום

מוחמד עלי היה אלוף אגרוף יוצא דופן ואייקון עולם, כמו גם מהפכן חברתי. 55-1, 33-6/9, 7 Lifepath והטבע, 2,6 ו -8 חללים שלו, כמו גם מערכת ה- 8v/2v IR שתופסת שלושה לוחות זמנים מרכזיים בתרשים שלו, כולם שיחקו תפקידים מרכזיים בחייו המפורסמים בשניהם ברמה המקצועית והאישית. כמו כל החיים, חייו של מוחמד עלי נועדו, וחתיכות הפאזל המספריות המשקפות את גורלו עוצבו בבירור במסווה של מספריו. ~ finis – זכויות יוצרים מאת ריצ’רד אנדרו קינג

[ad_2]

Source by Richard Andrew King

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved