היתרונות והחסרונות של שירותי גיוס אתלטיקה במכללה

/
/
/
182 Views

[ad_1]

מהם היתרונות והחסרונות של שירותי הגיוס האתלטים במכללה המשיקים? איך הם יכולים לעזור למאמנים במכללה והאם הם באמת נחוצים?

שירותי הגיוס והסקר האתלטים המקוונים במכללה קיימים כבר זמן מה. שירותים אלה מציעים למאמני מכללות כלי גיוס בכדי שיוכלו לגייס יעילות רבה יותר.

יש כאלה שאומרים ששירותי הגיוס האלה מיותרים. האמירה המשמשת לעתים קרובות לתמיכה בדעה זו היא “אם אתה מספיק טוב המאמנים ימצאו אותך”.

אני מוכן להסכים עם אמירה זו במידה מסוימת, למאמן בקולג ‘צריך להיות מושג איזה סוג ספורטאים הוא מחפש ואיזה ספורטאים צצים באזור שלו.

עם זאת ישנם מספר מקרים בהם שירות גיוס אתלטי במכללה יכול לסייע למאמן המכללה.

ישנם מספר בתי ספר שאין להם כסף לשלוח את המאמנים לטיולי גיוס, ואז שירותי גיוס אתלטי יכולים לשמש כלי שימושי.

יש גם תהליך של גיוס ספורטאי שאינו מהאזור שלך, למשל שירות גיוס יכול לחבר מאמן בחוף המזרחי עם ספורטאי מהחוף המערבי. יש גם יתרון למאמנים בקולג ‘שרוצים לגייס בינלאומית. שירותי הגיוס מפשטים את תהליך הגיוס בדרכים רבות.

קודם כל יש לנו את מחסום השפה, דברים יכולים בקלות להיות לא מובנים. גם כלי הגיוס הללו מקלים על מאמני המכללות לקבוע במהירות אם הספורטאי הוא משהו לתכנית בתי הספר. יעילות היא מונח שעולה לי בראש, במקום לכתוב כמה מיילים הלוך ושוב כדי לקבל את כל המסמכים כדי לראות אם הספורטאי יהיה זכאי לאוניברסיטה, המאמן יכול לעשות הכל בבת אחת.

תעתיקים, ציוני מבחנים, סטטיסטיקות, גיוס וידאו של כל המידע הזה על ידי מתן מאמני מכללות עם כל המידע הזה באופן מיידי שהם מסוגלים לקבל החלטה האם כדאי ללמוד ספורטאי סטודנט או לא.

עם זאת יש גם צד אחר של המטבע הזה והוא שחלקם מנצלים אתלטים וגובים עמלות שערורייתיות כדי לעזור להם. מבוגר צעיר שאולי לא מכיר הרבה את תהליך הגיוס הוא מטרה קלה מאוד.

לסיכום הייתי אומר ששירותים אלה הם כלים מצוינים עבור מאמני מכללות וכלי שיווקי נהדר לספורטאים המעוניינים להתגייס כל עוד זה במחיר סביר.

[ad_2]

Source by Bojan Kibebe

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved