היסטוריה של היאבקות מעורבת תחרותית

/
/
/
250 Views

[ad_1]

כאשר אתה חושב על היאבקות תחרותית מעורבת, הדבר הראשון שעולה לך לראש הוא אנדי קאופמן ותעלוליו הקומיים. עם זאת, ענף ספורט זה אכן החל משנות החמישים. בעיני רוב, אולי נראה קשה לדמיין נשים בזירה בעידן זה של גברים גבריים ונשות יוני קליבר. הנשים שקפצו בזירה בשנות החמישים סייעו לפנות את הדרך לגברים ולנשים המתחרים בענף ספורט זה כיום.

אולם היזמים עשו את שיעורי הבית שלהם ועכשיו פונים לצד הנשי יותר של הקהל שלהם. הנשים של היום לא רק יורות על החגורות והאליפויות שפותחו במיוחד מתוך מחשבה עליהן, אלא שחלקן אף קופצות ומתחרות על תארים הגברים. מיותר לציין כי נשות הספורט הזה הוכיחו יותר מאשר שבנות הן יותר מסוכר ותבלינים – אכן, הרעיון הזה נזנח מזמן.

החוקים לאירועים אלה השתנו מעט במהלך השנים. גבר ואישה לא יכולים עוד להיאבק זה בזה במשחק של צוות תגים. במקרה שאדם מהמין השני מתויג, הצוות השני חייב לתייג את האדם מאותו מין. אין ברירה, ואם זה לא יבוצע בזמן, יהיו לכך השלכות. אפשר להניח שהנימוקים לכללים החדשים האלה הם בגלל האמונה הסותרת שההתאמות עצמן אינן הוגנות כלפי נשים. במציאות, צריך רק להסתכל טוב ולהבין שנשים אלה יכולות יותר מאשר לדאוג לעצמן.

נשים גם הקפידו לא לאפשר לספורט להתגבר על נשיותן או יופיין. ה- WWE אפילו הרחיק לכת ודיבב את יופיות ההיאבקות שלהן כדיוות. הדיוות לא רק יכולות לבעוט אלא בזירה, אלא שרבות מהן אפילו יכולות לנהל מתאבקים אחרים ואפילו לנהל חברות המתייחסות לעולם ההיאבקות.

היה סמוך ובטוח שהספורט הנפלא של היאבקות תחרותית מעורבת ימשיך להיות, כמו תמיד, מעניין והוגן לכל המעורבים. למרות שהשינויים ימשיכו לבוא, הגברים והנשים עדיין יעשו את מה שהם מצויינים בו תוך שהם ממשיכים להוסיף עוד התרגשות וריגושים לספורט הזה ככל שחולף הזמן. אז בין אם מדובר באמרגן ידוע יותר או בין היזמים העצמאים הפחות מוכרים, ספורט זה הוא חובה לכל מי שמתעניין בעולם ההיאבקות.

[ad_2]

Source by Joe Blacksmith

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved