היאבקות עם אלוהים

/
/
/
228 Views

[ad_1]

אני מעריץ של היאבקות. לפני שהייתי מוצא ספורט קרבי כזה אלים ומרגיז מאוד, אך מאוחר יותר גיליתי שישנן תכונות מסוימות שהמתאבקים האלה מפגינים שאנו הנוצרים וכל מי שרוצה להצליח בהם צריכים. והם; להישאר ממוקדים וערניים, ביטחון עצמי, תקווה, אמיץ, התמדה, התנגדות וטקטית. כמו שג’ון סינה תמיד יגיד, “לעולם אל תוותר!” והאלוף האוניברסלי הנוכחי והאהוב עליי ביותר, הכלב הגדול רומן שולט אומר לך: “תאמין לזה!” והוא מוכיח זאת בזירה לאחר מכן. הוא אחד מבני האדם האמיצים ביותר שאני מכיר. הגברים והנשים האלה כמעט ולא מוותרים בקרב. אפילו עם כאבים עמוקים ודם לפעמים, הם עדיין נלחמים. הם תמיד מאמינים שזה לא ייגמר עד שזה ייגמר. אבל אני עדיין מוצא אגרוף וקיקבוקס מחוספס מדי. אני כמעט לא מסתכל עליהם. אבל אנחנו לא הולכים לדון כאן בהאבקות או בספורט קרבי. לא. אנחנו רוצים לדבר על היאבקות, נאבק עם אלוהים וזה פשוט אומר: נאחזות נאמנה והבטחות בהבטחותיו של אלוהים ובדבריו עד שתראה אותן מתגשמות בחייך או במצבך. היא מחזיקה באלוהים עד שתקבל תשובה לבקשתך. זה גם מסרב לא לקבל תשובה על מה שאתה יודע שזה רצון האל. יש רמות שלעולם לא תוכל להשיג באלוהים עד שתלמד כיצד ‘להיאבק’ איתו. הדבר כרוך בהפניית מלוא תשומת הלב של אלוהים למצב או צורך מסוים, לשכנע אותו מדוע עליו לעשות זאת, ולהתלות בו עד שיבצע את מה שביקשת ממנו לעשות. אין ספק שזו בעיה רצינית ביותר. לכן כמעט כל אחד שנאבק עם אלוהים בתנ”ך עסק בנושא חיים ומוות או על גורלות. היאבקות עם אלוהים דורשת כוח, אומץ, אמונה, זמן וסבלנות, אך כאשר היא מצליחה, הפרס תמיד מתוק, מתמשך, מפואר ומונומנטלי.

הבה נראה מספר דוגמאות לאנשים שנאבקו עם אלוהים בתנ”ך:

אַבְרָהָם

תראה מה קרה בין אלוהים לאברהם, כשהוא עומד להרוס את סדום ועמורה. לאחר ששמע את פסק הדין האלוהי הממשמש ובא נכנס לפעולה מיידית לחלץ את אחיינו ומשפחתו מההרס. הוא נאבק, התערב ו’היאבק ‘עם אלוהים כדי להשיג זאת. נקרא את בראשית 18: 22-33, “שני הגברים האחרים המשיכו לכיוון סדום, אך האל נשאר עם אברהם זמן מה, אברהם ניגש אליו ואמר ‘האם תהרוס גם חפים מפשע וגם אשם? נניח שתמצא חמישים אנשים חפים מפשע שם בתוך העיר – האם עדיין תהרוס אותו, ולא תחסוך למענם? ודאי שלא היית עושה דבר כזה, הורס את החפים מפשע עם האשמים. אותו דבר! בוודאי שלא היית עושה את זה! האם שופט כל כדור הארץ לא צריך לעשות מה שנכון? “

“וה ‘השיב,’ אם אמצא בסדום חמישים חפים מפשע, אחסוך את כל העיר למענם ‘. אחר כך דיבר אברהם שוב. ‘מאז שהתחלתי, הרשה לי להמשיך ולדבר לאדוני, למרות שאני רק אבק ואפר. נניח שיש רק ארבעים וחמישה, האם תהרוס את העיר מחוסר חמישה? אתה הורס את העיר מחוסר חמישה? ‘ וַיֹּאמֶר יְהוָה, ‘לֹא אִשְׁתַּחַּ אֶת אֲשֶׁר אִמְצָא אַרְבַּע חֲמִשָּׁה’. ואז אברהם לחץ עוד יותר על בקשתו. ‘נניח שיש רק ארבעים?’ וה ‘השיב,’ אני לא אשמיד אותו אם יהיו ארבעים? ‘ “אנא אל תכעס, אדוני,” התחנן אברהם. “תן לי לדבר – נניח שנמצאו רק שלושים?” וה ‘השיב,’ אני לא אשמיד אותו אם יהיו שלושים ‘. ואז אמר אברהם ‘מכיוון שהעזתי לדבר עם אלוהים, הרשה לי להמשיך – נניח שיש רק עשרים?’ וַיֹּאמֶר יְהוָה, ‘אִם אֲנִי אֶשְׁמִישׁוּ לְעֵשָׂר’. לבסוף, אמר אברהם, ‘אלוהים, אנא אל תכעס; אני אדבר אבל שוב, נניח שרק עשרה נמצאים שם?’ וַיֹּאמֶר יְהוָה, ‘אם כן, למען הַעֲשָׂרָה, לֹא אִשְׁתַּכֵּל.’ ואז הלך ה ‘לדרכו כשסיים את שיחתו עם אברהם, ואברהם חזר לאוהלו “.

וואו! אכן מתפלל ראשי! זו הייתה השתדלות ממוקדת מאוד מורכבת. זה אכן היה “משחק היאבקות”. חבל שלא ניתן היה למצוא עשרה צדיקים בסדום כולה, אחרת המתפלל הגדול הזה היה מצליח להציל את כל העיר. האם אנו יכולים למצוא צדיקים סביבנו כיום? שאלוהים יעזור לנו! זה אמור להוות מודל לכל מתפלל לעתיד. עליך להיות סבלני, עיקש, צנוע, ערני, ממוקד ובעל ביטוי. אברהם התמיד והתמודד עד שהצליח להציל את אחיינו לוט ומשפחתו מההרס הזה. זו הייתה התאבטות טיפוסית עם אלוהים. אברהם לא ויתר עד שהשיג את מטרתו. מה אתה רוצה מאלוהים? בשביל מה האמנת לו? הגיע הזמן להפוך אותו לקרב היאבקות רוחנית. כן. אתה צריך להילחם כאילו כל החיים שלך תלויים בזה. וברוב המקרים כן. נָכוֹן. אנחנו במלחמה. אם לא תנצח בקרב הזה תהפוך לקורבן או לאבדון – החיים שלך, הקריירה שלך, העתיד שלך, המשפחה שלך, הייעוד שלך, השמחה, השגשוג עשויים להילקח ממך לנצח. אתה חייב לקום עכשיו ולהילחם. עליך להתעורר ולהתפלל! קרא את הדברים שאתה צריך שאינם קיימים. כל הדברים אפשריים! כאשר אתה מסרב לוותר, אלוהים לא רק יברך אותך, אלא גם יהפוך אותך לברכה לאנושות. בבקשה, נמשיך. שתף את המסר הזה עם אחרים.

גבריאל הוא מחבר הספרים / ספרי האודיו: כוחה של תפילת חצות, קבל את הריפוי שלך, שובר את קללות הדורות: תבע את חירותך, לעולם לא עוד !, אני א https://www.amazon.com/s?I=stripbooks&rh=p_27%3AGabriel+Agbo&s=relevancerank&text=Gabriel+Agbo&ref=dp_byline_sr_book_1ot למות, להתקדם, כוח של הקרבה, להתכונן לקרב הזה ולעוד הרבה אחרים

[ad_2]

Source by Gabriel Agbo

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved