ג’ין סמית, אוניברסיטת אוהיו סטייט (OSU) Buckeyes מנהל אתלטי (AD) – ביו

/
/
/
187 Views

[ad_1]

ג’ין סמית ‘היא המנהלת האתלטית (או בקיצור AD) של תוכנית האתלטים באוניברסיטת אוהיו סטייט (OSU) Buckeyes. מר סמית ‘מפקח על מבחר מגוון של ספורט גברים ונשים כאחד לבית ספר בעל ייחוד ייחודי להיות אחת מארבע מכללות שזכו באליפויות לאומיות בכדורגל, כדורסל ובייסבול לגברים.

מינויו הרשמי של ג’ין סמית לתפקיד המנהל האתלטי של מדינת אוהיו אירע ב- 5 במרץ 2005. לקראת תפקידו כראש אחת מתוכניות הספורט הקולג ‘החזקות ביותר במדינה, רכש ג’ין ניסיון עבודה רלוונטי בעוד משמש כמנהל האתלטי במזרח מישיגן, מדינת איווה ומדינת אריזונה.

בעוד שאוהדים מזדמנים רבים חושבים בעיקר על כדורגל וכדורסל כשהם חושבים על אתלטיקה במכללה, ספקטרום ספורט האוניברסיטאות באמת מגוון למדי. בסך הכל מפקח מר סמית על כ -900 סטודנטים ספורטאים המתפרסים על כפפה של 39 ענפי ספורט (20 נשים ו -19 גברים). הבאקיז זכו באליפויות לאומיות בענפי ספורט רבים שלעיתים נשכחים כולל שחייה מסונכרנת, התעמלות וגידור.

הרבה לפני שנשא בנטל העמדה הנבדקת ביותר של מנהל האתלטיקה באוניברסיטת אוהיו סטייט ג’ין סמית ‘גדל בקליבלנד, אוהיו, לא רחוק מהמיקום של קולומבוס, אוהיו של הקמפוס הראשי של OSU. סמית ‘היה ספורטאי בצעירותו בתיכון סנט פיטר שאנל בבדפורד הסמוך לאוהיו, והלך לאוניברסיטת נוטרדאם באינדיאנה, שם זכה במלגה אתלטית כסיום הגנתי לקבוצת הכדורגל.

לפני שסיים את לימודיו בנוטרה דאם בשנת 1977 היה ג’ין חלק מקבוצת אליפות המדינה בכדורגל ב -1973. ג’ין קיבל את התעודה במנהל עסקים ונשאר עם עלמא שלו כעוזר מאמן בתוכנית הכדורגל עד 1981.

בשנת 1981, ג’ין סמית ‘התנסה בתקופת קריירה קצרה מחוץ לתחום האתלטיקה במכללות כאשר קיבל עבודה במחלקת השיווק של מכונות עסקים בינלאומיות (IBM). לאחר שנתיים במגזר הפרטי סמית ‘הבין כי קריאתו האמיתית היא קריירה לכל החיים המוקדשת לספורט קולג’.

בשנת 1983 יליד אוהיו מצא תפקיד באוניברסיטת מזרח מישיגן, שם הצליח לשמש כעוזר מנהל אתלטי. בשנת 1986 ג’ין הפך למנהל הספורטאי הראשי במשרה מלאה במזרח מישיגן. שבע שנים מאוחר יותר, בשנת 1993, ג’ין הפך למ”ד באוניברסיטת מדינת איווה, שם שירת בצייתנות עד שנת 2000, כאשר עבר ברחבי המדינה לטמפה, אריזונה, כדי לקבל את התפקיד כמנהל אתלטי של אוניברסיטת מדינת אריזונה.

[ad_2]

Source by Kim Patel

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved