ג’יו ג’יטסו הברזילאי נגד קראטה ג’י

/
/
/
244 Views

[ad_1]

ג’יו ג’יטסו ברזילאי וקרטה ג’י שונים מאוד. יש סיבה לגיטימית מאוד מדוע איננו משתמשים בקרטה ג’י בג’יו ג’יטסו הברזילאי. יש אנשים שלומדים בדרך הקשה ואם אתה אחד מהם סבלת מבייג’י קימונוס קרועים, מכנסיים מפוצלים, שרוולים קרועים וכו ‘. בג’יו ג’יטסו הברזילאי עליך להיות בעל ג’י שיכול לעמוד בדרישות הנלוות לספורט ורק ברזילאי ג’יו ג’יטסו ג’י יכול לעשות זאת.

אתה חייב להבין שקרטה גיס או טאה קוון דו גיס הם ספציפיים לאותו ספורט. בקרטה או טאה קוון דו למשל, היריב שלך לא יתפוס או ימשוך את הג’י שלך כך שאין צורך ממשי בחיזוקו. Gis אלה בדרך כלל דקים ודקיקים מכיוון שהספורט של קראטה או טאה קוון דו לוקח הרבה תנועות מהירות עם השביתות שלהם. אם היו הרבה משיכות או תפיסה של ה- Gis האלה הם היו הופכים אותם לעמידים יותר אבל זה לא המקרה בענפי ספורט אלה. אומנויות לחימה אלו נועדו ללמד בולטות ולא התמודדות.

ג’יו ג’יטסו ברזילאי עם זאת מיועד במיוחד להתמודדות ומתוכנן לעמוד במשיכה והתפיסה שממנה מורכב Bjj. ג’יו ג’יטסו הברזילאי עשוי בדומה לג’ודו גיס מכיוון שאומנות הלחימה הזו מורכבת גם מהמון זריקות ותפיסה של הג’י וזו הסיבה שהוא עשוי גם עבה. אם אתה מבחין ב- Bjj Gi, כל המקומות המועדים לקרוע בסופו של דבר מתחזקים בהרבה תפרים כדי למנוע קרעים מכל סוג שהוא. Bjj Gi עשוי גם עם צווארונים עבים מאוד כדי להקשות הרבה יותר על הקריעה כשהיריב שלך מושך אותו מכיוון שזה מקום נפוץ מאוד למשוך אליו Bjj. דבר נוסף על Bjj Gi הוא מגוון הסגנונות והצבעים הייחודיים. למרות שהצבעים המסורתיים של קימונו של Bjj הם לבנים וכחולים, כיום בימים תראו אותם בכל מיני צבעים כמו אדום, צהוב, קאמו, ירוק וכו ‘. אז שוב ההבדל בין קראטה ג’י ל- Bjj הוא כמובן העמידות. שוב אם היית שואל אם אתה יכול להשתמש בקרטה ג’י ב Bjj, ובכן התשובה היא פשוט לא.

[ad_2]

Source by Shawn M. Nassiri

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved