בעיטות טאקוונדו – האם הרפיה היא המפתח להצלחת הבעיטות שלך?

/
/
/
199 Views

[ad_1]

*מאסטר טאקוונדו נרגעים כשהם בועטים

האם אי פעם צפיתם בשחקני טייקוונדו מובילים בועטים? אני תמיד שם לב עד כמה הם רגועים. הכתפיים שלהם למטה ובחזרה. זרועותיהם רופפות. ונראה שרגליהם פועלות באופן עצמאי לחלוטין מגופם. נראה שזה לא דורש מאסטרים מובילים כלל כדי להעביר דרך לוחות שבירים עבים. והמתחרים המובילים ביותר נראים כאילו הם מטיילים בפארק!

*האם אתה יכול להירגע בטאקוונדו כשאתה מתחיל בפעם הראשונה?

כמובן שקשה מאוד למתחילים לא להילחץ. הדבר האחרון שאתה מרגיש כחגורה לבנה באמנויות לחימה הוא רגוע! הכל חדש. הטכניקות קשות וזרות לך. ורוב הסיכויים שאתה לא לגמרי חזק, מתואם וגמיש בשלב זה. אז כמובן שאתה מרגיש מתוח!

*ומה עושה המתח לבעיטות הטאקוונדו שלך?

אם אתה מתוח בשיעור הטאקוונדו הגוף שלך מייצר יותר אדרנלין. זהו הורמון הבריחה שלך. זה שימושי אם אתה בסכנה פיזית. אבל בשיעור זה פשוט שורף את אנרגיית השרירים שלך. ואתה נשאר סחוט ועייף. הבעיטות שלך נעשות איטיות וכבדות.

מתח גם גורם לשרירים שלך להיות נוקשים. ושרירים נוקשים אינם יכולים לפעול כראוי. אתה זז יותר כמו רובוט מאשר אדם. הטכניקות שלך לא יכולות לזרום כמו שצריך. הבעיטות שלך נעשות איטיות וחלשות. ואתם מועדים יותר לפציעות.

*אבל אז עם הזמן טכניקת הבעיטות בטאקוונדו שלך משתפרת.

כשאתה זז למעלה במערכת החגורה … אתה מתרגל את טכניקת הבעיטות שלך ומתחזק ומאוזן יותר. הגוף שלך מתחיל לזכור מה לעשות והטאקוונדו הוא אוטומטי יותר. התיאום שלך משתפר. אתה מתחזק ומתגמיש יותר. ופתאום אתה מתחיל להרגיש קצת יותר טוב.

*זה הזמן לעבוד על מנוחה

אז עכשיו הטכניקה שלך טובה … אתה צריך להתחיל ללמוד לסמוך עליה. אחרי הכל בעיטות טאקוונדו עובדות אם הטכניקה נכונה. והבעיטות שלך יעבדו אם תיתן להן לזרום. אז מצא דרכים לגרום לעצמך להירגע בדוג’אנג. השמטו את הכתפיים כשהם מרגישים מתוחים. תנשום ותנענע את הרגליים אם אתה עצבני. צעד אחורה וחייך אם בא לך להניע בעיטה בתיק.

אם אתה לא רגיל להירגע זה דורש עבודה. עליך להמשיך ולהזכיר לעצמך שזה בסדר לשחרר. אבל ברגע שתתחיל לסמוך על בעיטות הטאקוונדו שלך התוצאות שלך יהיו פנטסטיות!

[ad_2]

Source by Deborah Jeffreys

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved