בדיקת סמים בטאקוונדו

/
/
/
220 Views

[ad_1]

כל ספורטאי שישתתף באירועי אתלטיקה כלשהם כולל טורנירי טאקוונדו, אושר לעבור בדיקות סמים שיבוצעו אך ורק על ידי הסוכנות המתאימה לסמים שלה הנוהגת בפרוטוקול לבדיקת תנועה אולימפית.

בעבר היו כבר כמה ספורטאים שקיבלו אישור על ידי הלוח ולא הורשו להשתתף בטורניר טאקוונדו מכיוון שהם נכשלו בבדיקת סמים זו. לכן חובה שכל ספורטאי טאקוונדו לעולם לא יתייחס לשימוש בסמים רק כדי לשפר את הפוטנציאל שלך.

היסטוריה של בדיקות סמים בקרב ספורטאים:

ההיסטוריה של מבחן הסמים בקרב ספורטאים מקורו במהלך המשחקים האולימפיים בקיץ, שמשתתפים בהם קרל לואיס ובן ג’ונסון בתחרות של 100 מ ‘בריצה. בן ג’ונסון חצה את קו הסיום בסיום מדהים שהפך אותו לאיש המהיר ביותר בחיים אך עד מהרה התעלם מכך לאחר שאובחן באופן חיובי שיש לו סטרואידים אנבוליים במערכת שלו שבוע לאחר התחרות.

חשיפה זו גרמה למארגני המשחקים האולימפיים להחזיק מסכי תרופות לשתן על משתתפיו כדי להבטיח שהגינות ושוויון יישארו בתחרות. תרופות שאסור לשימוש על ידי ספורטאים אלה כוללות תרופות ממריצות, חוסמי בטא, חומרי מיסוך וסטרואידים אנבוליים אנדרוגניים. תרופות אלו ידועות כמסייעות להגביר ולשפר את הביצועים הספורטיביים של ספורטאים לאחר נטילתן אך יגרמו גם למספר תופעות לוואי שליליות אשר פוגעות בבריאות הספורטאים בטווח הארוך.

כיצד מתבצעת בדיקת הסמים?

בדיקת הסמים תתקיים בכל עת במהלך התחרות. הספורטאי אינו מודע מתי זה יתרחש אך נציג בקרת סמים יודיע לספורטאי אם נקבע הזמן לבדיקת הסמים שלו. לאחר מכן הוא יידרש לציית למדיניות ולהגיע לתחנת הבקרה לסמים, כך שיוכל להמשיך בהליך בדיקת הסמים.

נציג בקרת הסמים מאפשר לו להביא מלווה אך על הספורטאי להישאר לעיני נציג DC בכל הליך בדיקת התרופות.

מה יקרה אם הספורטאי יסרב לבצע את בדיקת הסמים האקראית?

כל ספורטאי שיסרב לבצע את בדיקת הסמים האקראית יקבל אישור כדין על ידי הארגון האחראי על האירוע ועשוי לקבל השעיה אתלטית של שנתיים כמו מה שקרה לפארק הי ג’י, ספורטאי טאקוונדו דרום קוריאני.

כיצד לעבור את מבחן התרופות הנדרש לספורטאי טאקוונדו?

אין דרך בטוחה יותר לעבור את בדיקת השתן לספורטאי טאקוונדו מאשר להתאמן באורח חיים נקי ובריא. בסופו של דבר אתה תהיה המרוויח היחיד מהחיים הבריאים שלך. אל תטעה את עצמך כי כבוד ויוקרה שנצברים בעבודה קשה תמיד מתוקים יותר בהשוואה למשהו שנרכש באמצעות הונאה. אם יש לך ספק, עיין ברשימת החומרים והתוספים האסורים הזמינים בכל סוכנויות האזור. שוב תמיד תכסה את עצמך, אם אתה לוקח משהו שאינו ברשימה המקובלת, זה לא אומר שאין לו תכונות לשיפור הביצועים. כתוב לסוכנות המסמים שלך בכדי שתוכל להבין הכל לפני תחילת תוסף חדש או לא ידוע.

זכור את חמשת עיקרי הטאקוונדו. היו נאמנים לשבועתכם כתלמיד וחייו את העקרונות שלמדו אתכם.

[ad_2]

Source by Brendan Mark Smith

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved