בארט לומד קראטה

/
/
/
199 Views

[ad_1]

חקר התרבות הפופולרית יכול להראות לך הרבה על אומנויות הלחימה, ואף יכול ללמד אותך שיעורים שאולי לא תראה. דוגמא אחת כזו מוצגת בפרק מוקדם של “משפחת סימפסון”. בעונה 3, עלילת משנה פשוטה השיקה נושא דיון מעניין על אומנויות הלחימה בכללותן, לאלה ששמו לב למשמעות העמוקה יותר. בפרק ההוא ברט סימפסון רוצה ללמוד לשלוט באלמנטים של קראטה, ויש לו חזיונות להדוף את התוקפים, בדומה לתלמיד חדש באמנויות.

התקשורת המבלבלת

בארט סימפסון לוקח על עצמו את הרעיון הזה שהוא הולך להיות אגדת הקונג פו הגדולה הבאה, וזה מראה דרך הרעיונות שנתן באמצעות משחקי וידיאו ותרבות בפרק. כך אנשים רבים לומדים לראשונה על אומנויות לחימה, באמצעות התקשורת. התרבות רוויה בזה, וכשהם נכנסים לשיעורים הראשונים הם מבינים שזה קצת משעמם. אין אגרופים מעופפים מטורפים, אין מורה נוכלים שמניעים את שיער פניו בתנועות מרושעות, אין פיצוצים או בתי ספר מתחרים שנכנסים כדי לשבש דברים. לשם אנשים עוזבים. במהלך השיעור הראשון עוזב בארט סימפסון.

העולם האמיתי

כשהוא מתעמת עם מציאות הבריונות, בפרק, בארט בסופו של דבר מקבל מכות ונתלה על שפת כדורסל. הוא לא הצליח להגן על אחותו מפני בריונים, והפך למטרה במקום זאת. קראטה מרתק, כמו בכל אמנויות הלחימה, אבל אתה צריך להבין שהדברים המוצגים בסרטים ובמשחקי וידאו אינם האמת. אפילו לחימה כמו UFC היא לא משהו שהוא ייצוג מלא של מהן אומנויות לחימה באמת.

להפוך משעמם למרגש

אין שום פעולה מדהימה כאשר אתה מתחיל ללמוד קראטה, קונג פו או כל דבר אחר בחיים. גם אם היית איש פעלולים, יום האימון הראשון שלך לא יראה אותך עף מהמכונית במהירויות צוואר. הדבר הראשון שאתה לומד הוא היסודות, והיסודות האלה בונים את הקריירה שלך כאמן לחימה, בין אם למטרות רווח או מסיבות אישיות. במסגרת זו צורת האמנות מתעוררת לחיים. אם תעקוב אחר הסיפור הפשוט המוצג ב”משפחת סימפסון “, תראה שהשיעור גדול בהרבה מעלילת המשנה. הנקודה היא, אל תוותרו על השיעור הראשון, ואל תניחו ששאר הלמידה, האימון והשיטות הולכים להיות משעממים. השלב הראשון של מסע מדהים הוא לעולם לא האייקוני ביותר, אלא התמונה הגדולה יותר. התמקד בתמונה הגדולה יותר, שם באמת מתחילה הגישה המלאה של השיעור.

Modern Samurai Society – Standing United אנו אורזים אגרוף

[ad_2]

Source by Al Bargen

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved