אל תכוון לצלעות – איגרוף כיצד להדריך על זריקת גוף הקרס הנכון

/
/
/
205 Views

[ad_1]

עוד אחד בסדרת האיגרוף שלנו כיצד להדריך על חבטות גוף, זו הבוחנת את הקרס הימני (או וו היד האחורית) לגוף.

הידיעה כיצד לזרוק וו ימינה לגוף מאפשרת לך לספק כוח עצום למיקום מאוד מדויק; הרקמה הרכה מתחת לצלעות בצד שמאל של גוף היריב. כדאי להבין שאתה לא מכוון לצלעות. כלוב הצלעות מעוצב במבנהו הקשה. להשפעה מרבית עדיף ללכת בדרך של ההתנגדות הפחותה ולפגוע ברקמה הרכה.

באופן כללי, ובהתאם למיקום שלך ביחס ליריב שלך, אגרוף הגוף הזה נועד לפגוע בנקודה מאחורי זרוע השמירה של היריב. הדיוק הוא נהדר, אבל כוח ואגרסיביות גולמיים הם הטריק לדעת איך להפיק את המקסימום מהאנף הגוף המוחץ הזה.

לפני שנכנס למכניקה של איך לזרוק את הקרס הנכון לגוף, אתה צריך להיות מודע לכך שזה לא קוטר ימני. אני בטוח שהרבה יחליטו שמדובר בכתובת עליונה, אבל באמת שזה לא כך. יש הבדל עדין בין וו לטווח קצר לבין עלית טווח קצר, כאשר החלק העליון לגוף פוגע בבית במרכז המסה. תבין את ההבדל הזה ותהיה לו השפעה חיובית על כישורי החבטות בגוף שלך.

איגרוף כיצד להדריך – המכניקה

  1. מעמדת האיגרוף, כופפו את הברכיים על מנת להוריד את מרכז הכובד שלכם. זהו פשוט ברווז, שמלבד היותו פעולה הגנתית משמש גם כמבשר לשביתת גוף.
  2. בזמן שהברווז מתרחש, צור דחף נפץ על ידי דחיפה מכדור כף הרגל האחורית שלך. דחף זה מספק את האנרגיה לספק סיבוב מאסיבי של פלג הגוף העליון (נגד כיוון השעון מהעמדה האורתודוקסית).
  3. עיקול הרגל הקדמית (מהברווז) מאפשר את סיבוב הירך הנדרש. ללא עיקול, הירכיים שלך ישלימו אולי רק 25% מהסיבוב הדרוש כדי לתת לאגרוף את הכוח הנדרש על ההשפעה.
  4. במהלך הסיבוב, שחרר את ידך האחורית בקשת בזווית של 45 מעלות לקרקע. ודא שהאגרוף מאיץ לעבר המטרה כדי להוסיף למינוף המסיבי שנוצר במהלך הסיבוב; כך תמקסם את העוצמה.
  5. החזר את היד והגוף למצב ההתחלה בהתאם לעמדת האיגרוף.

איגרוף כיצד להדריך – תקלות נפוצות

  1. היו מודעים לטווח שלכם. ודא שאם אתה משתמש באגרוף זה בטווח ארוך יותר היריב פגיע אליו. בקיצור, ככל שאתה רחוק יותר מהיריב בעת השימוש בזריקה זו, הסיכון גדול יותר שתקח אגרוף לפני שלך נוחת. צמצם את הסיכון ל’הפצצה ‘לטווח ארוך בעזרת האגרוף הזה על ידי צעד פנימה בנגיעה לפני השתחררות עם הקרס לגוף.
  2. הפוך את האגרוף ישיר. אל תאפשר לו לולאה נמוכה מדי מכיוון שזה משאיר פתח גדול עבור היריב שלך לנצל (ראה תקלה קודמת).
  3. כמו תמיד, וודא שמשקל גופך לא יניע קדימה, וכתוצאה מכך משקל גופך יעלה על הרגל הקדמית שלך. כלל הזהב הוא לעולם אל תתנו לאף שלכם לעבור את קו הברך הקדמית שלכם. אם אתה עושה זאת, אז אתה מחוץ לאיזון ואתה מוסיף כוח לחבטות של היריב שלך.

והנה זה, איגרוף MyBoxingCoach כיצד להדריך על הנחיתה של הקרס הנכון לגוף. זהו אגרוף אמיתי לסיום קרב, המכוון כמו הטחול ואיברים חיוניים אחרים. רשום הערה נפשית כיצד אתה רוצה שההשפעה של הזריקה תנוע בגוף ככל האפשר, ולכן הנחת האגרוף בזווית של 45 מעלות היא יתרון גדול וגדול. שליטה בזריקה הזו והיא תחליק בצורה חלקה לשילובי ‘הגוף והראש’ שלך להשפעה קטלנית.

[ad_2]

Source by Fran Sands

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved