אימון איגרוף כושר – 5 סימני טכניקה פשוטים למאמנים אישיים, מאמנים ומאמני איגרוף

/
/
/
194 Views

[ad_1]

רמזים הם מילים או ביטויים פשוטים, בלתי נשכחים וצבעוניים שיעזרו לך ללמד טכניקה נכונה לאימוני האיגרוף שלך. לדוגמה, צף כמו פרפר. רמזים הרבה יותר טובים מהז’רגון הטכני מכיוון שהם מבינים את הנקודה תוך כדי תנועה. רמזים אלה יעבדו עבור מאמנים אישיים ומאמני קבוצות המלמדים אגרוף. הם יעבדו גם עבור כל מי שמחזיק כפפות אגרוף (רפידות מיקוד) עבור בן זוגו.

אני – צף כמו פרפר

מה זה אומר – עבור עלי, אני חושב שזה התכוון לרקוד סביב הטבעת, מה שהוא עשה טוב מאוד. עם זאת, עבור איגרוף כושר פירושו לקום על כדורי כפות הרגליים ולנוע – בכל פעם שהם לא מנקבים.

מתי ולמה להגיד את זה צף כמו פרפר עוזר לתלמידים לקום על בהונותיהם, לשרוף יותר קלוריות ולעבד את הרגליים. אמור לתלמידים לעשות זאת בין אגרופים לשילובים – לא במקביל.

2. מכבים את הסיגריה

מה זה אומר – רמז זה פירושו לסובב את כדור כף הרגל, כך שהבוהן מצביעה לעבר המטרה, וכתוצאה מכך יותר תנועת ירך ורגל, ואגרופים חזקים יותר.

מתי ולמה להגיד את זה – אגרוף טוב משתמש בליבה. על ידי סיבוב כף הרגל, כאילו אתה מכבה סיגריה על הקרקע, המתאגרף / תלמיד יפעיל את שרירי הבטן ושרירי הליבה. רמז זה עובד טוב מאוד עבור אגרוף הצלב הנכון.

3. מעל קיר הלבנים

מה זה אומרs – רמז זה מסייע לתלמידים לשמור על המרפק יפה וגבוה עבור אגרוף הקרס השמאלי או הימני. הם מדמיינים שיש להם קיר לבנים בגובה החזה. הקרס הולך מעל קיר הלבנים.

מתי ולמה להגיד את זה – אמור את הרמז ממש לפני או אפילו כשהם זורקים את הקרס. מרפק גבוה מסייע במניעת התנדנדות פראיות על אגרוף הקרס.

4. עין הנמר

מה זה אומר כולנו שמענו את השיר, אבל בעיני העין של הנמר פירושה מוֹקֵד. נמר שומר את עינה על טרפו, לעולם אינו מביט הצידה.

מתי ולמה להגיד את זה – התלמידים יסיטו את מבטו או נרתעו ברגע שהם מכה. כמו כן, באיגרוף אמיתי הם יסיטו מבט כאשר הם מותקפים. זה לא הזמן להסיט את המבט!

5. חולץ הפקקים האגרוף

מה זה אומר – זה אומר מסובב את האגרוף, כך שהוא פונה לקרקע, ומאפשר לתלמיד להכות עם שני מפרקי הידיים הקדמיים.

מתי ולמה להגיד את זה – רמז זה פועל היטב הן לנגיעה השמאלית והן לצלב הימני (או לנגינה הימנית ולצלב השמאלי לשמאליים). תגיד להם לסובב את אגרופן ממש לפני רגע ההשפעה, וממש דרך הכפפה.

נסה את 5 האותות האלה בזמן שאתה מלמד את איגרופי האיגרוף שלך. הם יעזרו לתלמידים שלך לזכור ולבצע את עצות הטכניקה שמביאות לאגרוף נהדר ולכושר נהדר.

[ad_2]

Source by Patrick W Moore

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved