איזה ציוד אתה צריך לאגרוף?

/
/
/
218 Views

[ad_1]

האם אתה רוצה להתחיל להתאגרף ולבחור באגרוף כקריירה מקצועית? הדבר הראשון שעליך לדעת הוא סוגי הציוד הדרוש לאימוני אגרוף. להדריך אותך בנושא, הנה מאמר מושלם שיעזור לך.

קבלת הידע הבסיסי אודות ציוד איגרוף תראה לכם שיש מגוון עצום בשוק. ניתן לחלק את הציוד למספר קטגוריות; בכל קטגוריה יש גם מגוון רחב של מוצרים. יחד עם הקטגוריות, ניתן לסווג את ציוד האיגרוף על בסיס מטרת התועלת שלו.

בואו נגלול ברשימת ציוד האיגרוף החיוני.

כפפות אגרוף:

כפפות איגרוף הן המפרידות בין ספורט האיגרוף לשאר ענפי הקרב ומהוות את החלק החשוב ביותר בערכת האיגרוף. כל כפפות האיגרוף אולי נראות אותו דבר בידי המתאגרפים אבל השטן טמון בפרטים, הכפפות לרוב שונות כאשר מסתכלים עליהן היטב. ניתן לסווג כפפות לכפפות אימון, כפפות sparring, כפפות כושר וכפפות תיק. כפפות אימון ותיק משמשים במהלך אימונים, בעוד שהכפפות המקצועיות משמשות לקרבות מקצועיים. כפפות ה- Sparring, הכבדות מהכפפות המקצועיות, משמשות אך ורק למטרות sparring להגברת סיבולת הלוחם. באופן דומה, כפפות כושר משמשות במהלך אימוני אגרוף ואימוני לחימה כדי לשפר את מבנה המתאגרף. כפפות מיוחדות מוצגות לאחרונה על ידי מותגים שונים לנשים וילדים כדי לענות על הדרישות הגוברות.

לבוש:

הלבשה המתעלמת לעתים קרובות וממעיט בערכה יש השפעה עצומה על ביצועי הטבעת של מתאגרף. לבישת זוג המכנסיים הנכונים מספקת את הגמישות הדרושה וחופש התנועה. מלבד מכנסי האגרוף, הלבשת האיגרוף כוללת בגדים אחרים כמו קפוצ’ונים, חולצות, אפודים, חליפות איגרוף, חליפות ומכנסיים. רוב אלה משמשים במהלך אימוני איגרוף בהתאם לאקלים סביב מקום האימון שלך.

ציוד מגן:

ציוד מגן הוא חלק חיוני בערכת האגרוף. ציוד מגן קובע את בטיחותך ורווחתך בתוך הטבעת. ציוד האגרוף המגן כולל עטיפות, כפפות פנימיות, מגיני ראש, מגיני פה, מגיני חזה, מגיני מפשעה ומגיני שוקיים. למתחילים יש חשיבות עליונה לכל מגוון ציוד ההגנה, בעוד שמומחים משתמשים בעיקר בציוד זה במהלך האימונים שלהם רק כדי שלא יפגעו בעצמם לפני היום הגדול. במהלך קרבות מקצועיים משתמשים בדרך כלל במגיני המפשעה ושומרי הפה.

רפידות אימון:

רפידות האימון חשובות מאוד לאימוני אגרוף לשיפור המהירות, הדיוק והדיוק. כריות וו אנד ג’אבק, מגיני בעיטות ורפידות תאילנדיות חיוניות לאימוני איגרוף. דרוש מאמן/מאמן כדי להתאמן ולעבוד על האגרופים והבעיטות שלך באמצעות כריות האימון. רפידות אלה מסייעות בשיפור הזריזות והמהירות שלך בתוך הטבעת.

שקיות אגרוף:

עבור חובבי האיגרוף החובבים כמו גם הלוחמים המקצועיים, שקיות אגרוף הן חלק חשוב מהחיים. רוב האנשים מחדדים את מערך הכישורים שלהם באמצעות כפפות תיקים ושקיות אגרוף. קיים מגוון רחב של תיקים הקיימים בשוק עבור שיטות אימון שונות. החל משקי האגרוף המסורתיים התלויים אנכית ועד כדורי המהירות, קיימים שקיות אגרוף בעיצובים שונים לשיפור מערכי מיומנות ספציפיים של המתאגרפים.

אביזרים:

יש צורך באביזרי איגרוף כלליים לנשיאה לחדר הכושר. אביזרים אלה כוללים שקיות ערכה וחבלים מדלגים וכו ‘. אם אתה חובב איגרוף, רק אז תבין את החשיבות של אביזרים אלה. אביזרים אלה עוזרים לך רבות במהלך האימון ומשפרים את היעילות שלך.

אם אתה מתכנן לרכוש ציוד איגרוף, עליך לעבור על כל מגוון ציוד האיגרוף ולהבין את פרטי הדקות הקשורות אליו. ברגע שיש לך מספיק ידע הקשור לציוד האיגרוף, תוכל לבחור בבטחה את המוצרים המתאימים ביותר לצרכיך. בחירת ציוד האיגרוף הנכון לא רק תשפר את הביצועים שלך אלא גם תחסוך לך זמן וכסף.

[ad_2]

Source by S Muddassar Shah

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved