איגרוף וג’וגינג – הם הולכים ביחד

/
/
/
198 Views

[ad_1]

האם אתה רוצה להיות מתאגרף טוב? אז אתה צריך להיות בעל כוח לב וכלי דם מעולה. כמו כן, עליך להיות בעל רגליים חזקות אשר לא יהפכו לגומי ככל שהקרב מתמשך. זה אומר שאתה צריך לעשות הרבה ריצות, מדרגות אצטדיון וספרינטים של רוח. כמובן, אתה גם צריך זמן לבלות בחדר הכושר להתאמן, לבנות את השרירים שלך, להתרחק ולעבוד על המהירות והכוח שלך. יהיה הגיוני לא לבזבז את הזמן תוך כדי ריצה, ולעשות קצת צלליות תוך כדי.

אחת הטכניקות הנפוצות למדי היא ללבוש משקולות בקרסול ומשקולות פרק כף היד בזמן הריצה. אם אתה רוצה לקבל קרע ללבוש יותר בגדים כדי שתזיע יותר. הקפד להישאר לחות, וברגע שתוריד את כל המשקולות האלה תתפלא עד כמה אתה מרגיש, וכמה מהר הידיים שלך. עדיף ללכת ישירות מהריצה תוך כדי צלצול במהלך כל שלב, וישירות לחדר הכושר כדי להתאמן על תיק מהירות. אולי נסעת במכוניתך וראית אנשים רצים ברחוב, עוצרים לאיתות במעבר החצייה, ומתהפכים ומתחילים באגרוף צללים בכל כיוון.

הם נראים כאילו הם זורקים אגרופים משולבים לרוחות רפאים, ואתה פשוט שמח שאתה במכונית שלך במקום בו אתה בטוח ולא מול כל האגרופים המעופפים. אתם אולי חושבים שזה נראה די טיפשי, אבל מתאגרף חכם יעשה את זה שעות על גבי שעות, וזה ישפר את הכישורים שלהם, וישמור עליהם לאתגר הקרב הבא שלהם. אל תטעו זה לא תחליף להרמת משקולות בחדר הכושר, לבצע שכיבות סמיכה, כפיפות בטן ולהיות במצב גופני לא ייאמן-עדיין אם אתם רוצים להתחרות ברמות האיגרוף הגבוהות יותר תצטרכו בסופו של דבר לשלב את האיגרוף והריצה יחד תוך כדי האימון.

בזמן שהייתי בצוות המסלול וגם שיחקתי כדורגל, לקחתי איתי לעתים קרובות כדור כדורגל ובעטתי בו בריצות 6 קילומטרים שלי. זה היה מדהים כמה שליטה בכדור הייתה לי על ידי שילוב של שתי הפעילויות הללו. זה עשה אותי מהיר, זריז, ועזרתי ליכולות שלי בכדור. אותו דבר לגבי בוקס צל וריצה.

למקרה שתהיתם מה האנשים האלה עושים בזמן שהם רצו ברחוב ונראו כאילו הם נלחמים ברוחות רפאים, עכשיו אתם יודעים. היום הם חובטים באוויר היום, מחר זה בהחלט יכול להיות יריב בדרך למחצלת. אנא שקול את כל זה וחשוב על זה.

[ad_2]

Source by Lance Winslow

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved