אז אלוהים עשה מתאבק

/
/
/
232 Views

[ad_1]

אלוהים הסתכל על גן העדן שלו והיה מרוצה. הוא הסתכל על כל עמי כדור הארץ. הוא הבחין בענפי הספורט שהספורטאים השתתפו בהם. אלוהים אמר, “אני צריך ליצור את הספורט האולטימטיבי ואת הספורטאי האולטימטיבי.” אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך ספורטאי שמוכן להשתתף בספורט הדורש משמעת, הקרבה, מסירות, עבודה קשה ומחויבות”. אז אלוהים עשה מתאבק.

“אני צריך ספורטאי שמוכן להתמודד מול ספורטאי אחד על אחד בענף התובעני ביותר מבחינה פיזית שקיים בלי שאף אחד יעזור לו ובכל זאת לא לפחד”. אז הוא עשה מתאבק.

“אני צריך ספורטאי שיכול להביס את יריבו בכוח, כוח, מהירות, זריזות וכישורים טכניים. הוא צריך להיות מסוגל לסבול את שש או שבע הדקות הקשות ביותר שאדם יכול לסבול אי פעם בעולם הספורט”. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך אדם שמוכן לקום בשעה 6:00 בבוקר כדי שיוכל לרוץ חמישה קילומטרים לפני שהוא הולך לבית הספר. אני צריך שאותו אדם ישתתף בשיעורים, יעבור תרגול היאבקות תובעני של שעתיים ואז עדיין תחזור הביתה ותעשה שיעורי בית “. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים היה חייב מישהו שמוכן לתרגל את אותו המהלך במשך שעות, יום אחר יום עד שהוא ישלים אותו. אז הוא עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך אתלט שמצהיר כנער שיום אחד הוא יהיה אלוף אולימפי ואף פעם לא מפקפק בעצמו”. אז אלוהים עשה מתאבק.

“אני צריך ספורטאי שיכול להפסיד במשחק האחרון שלו במכללה, מה שהופך אותו להפסד היחיד שלו במהלך הקריירה שלו בתיכון ובקולג ‘. אני צריך שאותו ספורטאי יחזור נחוש מתמיד. אני צריך שהאתלט הזה יזכה במדליית הזהב האולימפית באליפות. שולטים באופנה ולאחר מכן ממשיכים להפוך לאחד ממאמני ההיאבקות הגדולים בהיסטוריה הקולג ‘”. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך ספורטאי שמוכן לירות במיליון רגליים נמוכות בחייו ולבצע תחרה לרגליים חמישים פעמים ביום כי הוא יודע מה הערך של קידוח”. אז הוא עשה מתאבק.

לאלוהים היה חייב להיות מישהו שיכול להיצמד שבוע אחד ואז להביס את אותו יריב בשבוע שלאחר מכן כדי לזכות באליפות הוועידות כי הוא האמין בעצמו וביכולות שלו. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך ספורטאי שמוכן לעבוד קשה במשך ארבע שנים ואף פעם לא מתחרט על אף שהוא אף פעם לא מגיע לקבוצת האוניברסיטה. אני צריך ספורטאי שיעמוד בזה כי הוא יודע שזה הופך אותו לאדם טוב יותר. ” אז הוא עשה מתאבק.

“אני צריך אתלט שמוכן להתאמן שלוש פעמים ביום לקראת טורניר ה- NCAA כי המאמן שלו חושב שזה מה שצריך כדי להיות מוכן. אני צריך עוד אחד מחבריו לרוץ 10 מייל שלוש פעמים בשבוע בנוסף להשתתפות. תרגול היאבקות קבוע כי המאמן שלו חושב שזה ייתן לו את היתרון להיכנס לטורניר ה- NCAA “. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך ספורטאי שיכול להיות בלתי מנוצח במשך שלוש עשרה שנים של תחרות בינלאומית ואז להפסיד משחק עם כל העולם שצופה ובכל זאת להיות ג’נטלמן וללחוץ את ידו של יריבו”. אז אלוהים עשה מתאבק.

“אני צריך ספורטאי שיכול להתמודד עם גבר שלא הפסיד משחק בשלוש עשרה שנים ובכל זאת יכול לעמוד באתגר ולעולם לא להטיל ספק בעצמו”. אז הוא עשה מתאבק.

“אני צריך אתלט שיכול להפוך לאלוף עולם שבע פעמים ולזוכה שלוש פעמים במדליית זהב אולימפית שיהפוך לאחד הטובים בספורט שלו בכל הזמנים”. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים היה צריך ספורטאי שירוץ ספרי רוח עד שריאותיו יישרפו ורגליו כאבו. הוא היה זקוק לאותו אדם לבצע שכיבות סמיכה עד שידיו לא יכלו עוד להרים את גופו לעוד חזרה אחת. אלוהים היה צריך ספורטאי מוכן לעבוד עד תשישות מוחלטת. אז הוא עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך ספורטאי שמוכן לסרב לממתק או צ’יזבורגר כי הוא צריך להשמין למחרת. אני צריך ספורטאי שמוכן לאכול תזונה עדינה אך בריאה, כי הוא רוצה להיות במצב שיא, למרות שהוא מעדיף לאכול פיצה ולשתות סודה. ” אז הוא עשה מתאבק.

“אני צריך ספורטאי שיכול לעבוד שתים עשרה שעות בעבודת קיץ ובכל זאת לשים את האימון והאימון בראש סדר העדיפויות”. אז הוא עשה מתאבק.

אלוהים היה צריך ספורטאי שיתרגל את כישוריו, ירים משקולות, ירוץ, אוכל בריא, שואף לשלמות, יתגבר על תבוסה, יפגין ספורט טוב, עמל, יזע, דימום, ולפעמים אפילו בוכה. אז אלוהים עשה מתאבק.

אלוהים אמר, “אני צריך ספורטאי שמפתח את האופי, הערכים, המשמעת העצמית ומוסר העבודה שיהיו איתו גם אחרי שיסתיימו ימי התחרות שלו”. אז אלוהים עשה מתאבק.

תודה שקראת את יצירת היצירה הזו. אני מקווה שמצאת משהו מעורר השראה בדבריו.

[ad_2]

Source by Tharin Schwinefus

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved