אודות ציוד איגרוף, כפפות ועוד

/
/
/
193 Views

[ad_1]

מתאגרפים לא ממש נדרשים להשקיע בחצאים עליונים פשוט בגלל העובדה שלמשחק עצמו אין מקום לחולצות. גופיות עם שרוולים מעכבות את סוג התנועה הכרוכה כאן. עם זאת, היעדר גופיות לא ממש אומר שציוד אגרוף טיפוסי הוא קל וכמעט נטול כלום. תן לנו לספר לך כי ציוד איגרוף טיפוסי מכיל את האלמנטים הבאים:

– צמידים לרגל

– כפפות תיק

– כפפות פוקוס

– נעליים

– גזעים

– מכנסיים

– שומרי ראש

– שומרי מפשעה

– עטיפות ידיים

– שומרי שוקיים

– כפפות מטרה כפולות כפפות

– מכנסיים קצרים תאילנדיים

– שקיות אגרוף

– שומרי פה

– כדורי מהירות

– Kick Strike Shields

יש לרכוש כל חלק ביצירה נאותה. אין מחסור ביצרנים המספקים ציוד איגרוף מסביב. עם זאת, ודא שאתה ניגש רק למוצרים של אלה הידועים כמספקים מוצרים איכותיים. היום נציע לך מדריך פשוט לרכישת זוג כפפות אגרוף. תן לנו לדפדף על מנת לברר פרטים נוספים בנושא זה.

האם אתה שוקל את הגורמים הללו ללא הצלחה?

תן לנו לספר לך כי אפס זוג הכפפות הנכון הוא לא ממש טיול בפארק, בהתחשב בעובדה שיש כמה גורמים שצריך לשמור עליהם.

הגורם הראשון שנכנס לפעולה הוא גודל המוצר. הגדלים הנפוצים ביותר הזמינים הם 8 עוז, 10 עוז, 12 עוז, 14 עוז ו 16 עוז. יש לציין כי הגודל והמשקל של הכפפות אינם תואמים זה לזה בדיוק. מוצר בגודל 14 גרם אינו שוקל גם 14 גרם. הגודל אומר לך עם איזה משקל אתה צריך להתאמן. המשקל נותר גורם חשוב לקביעת בחירת המוצר מכיוון שלמתאגרפים שונים יש רמות נוחות שונות בכל הנוגע לאימון עם כפפות עם משקל שונה. המוצרים הגדולים יותר מגובים בריפוד טוב יותר והגנה נוספת. לוקח זמן להירגע עם הכפפות הכבדות יותר.

כדאי גם להכיר סוגים שונים של כפפות תיקים. כפפות התיקים הקלאסיות והמודרניות שונות כיוון שהן משרתות אותך אחרת. הקלאסיים לא באמת מציעים הרבה תמיכה בפרק כף היד ואינם שוקלים ככפפת אימון.

עוד עליהם

לכפפות התיקים המודרניות יש ריפוד רב יותר ומציעות הרבה יותר הגנה משל מקבילה קלאסית. כמה מהאיכויות המוצעות על ידי מוצרים אלה הן הגנה טובה יותר על פרק כף היד, הגנה טובה יותר על מפרק האצבע וכמובן משקל תקין. הם מתייחסים לעתים קרובות על ידי מתאגרפים כתרופה לכל מה שהיה חסר למקבילו הקלאסי.

אנא ודא שאתה שוקל את הנקודות הללו ביסודיות לפני בחירת המוצר המועדף עליך. חשוב מאוד בסופו של דבר לבדוק היטב את הרקע של היצרנים לפני שאתה בעצם מסתפק במוצר. אתה יכול להשוות את התעריפים באינטרנט וגם להיות ממוין.

מקווה שהנקודות האלה לא הועזרו לך.

[ad_2]

Source by M A Minhas

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.winxtr.com All Rights Reserved